Lenormand - Situacija

Nario vertinimas: / 41
BlogiausiasGeriausias 

1 -oji korta rodo esamą situaciją.


2. (esamieji ir reikalingi sprendimo resursai)3. Kaip situacija išsispręs.
 
             

Dienos TAROT korta:

lazdos13.jpg

Lankytojai

Mes turime 104 svečius prisijungusių

1000 ir 1 Meditacija

791 Gyvenimo upė. Pakeliui iš kalnų į vandenyną upė išsivalo ir atgaivina visa ką paliečia pakeliui. Medituodamas ryte įsivaizduok visą dieną prieš pradėdamas kelionę. Numatyk žmones, kuriuos sutiksi, kuriuos jaudins ir puoselės tavo buvimas, žodžiai ir veiksmai.

Fenomenai

1985 m. sausio 30 d. tarybinis profsąjungų laikraštis „Trud" išspausdino straipsnį apie susitikimą su N S O prieš 5 mėnesius, 1984 m. rugsėjo 7 d.
Tą dieną keleivinis lėktuvas TU 134 A skrido reisu SU 8352 iš Tbilisio į Taliną. Jam nuskridus du trečdalius ke­lio ir apie 4.10 vai. esant 120 km nuo Minsko, virš lėktu­vo pastebėtas keistai šviečiantis objektas. Pirmasis šviesiai geltoną žvaigždės formos objektą paste­bėjo antrasis pilotas. Jis pamanė, jog tai atmosferinis reiš­kinys, tačiau tuoj pat pastebėjo, kad darinys skleidžia į žemę panašų į lazerio spindulį. Šis fokusuotos šviesos spin­dulys pakeliui platėj o ir sudarė šviesos kūgį. Šis geso ir vėl atsirado, tik blyškesnis. Trečiasis šviesos kūgis buvo labai platus ir ryškus.

Skaityti daugiau...