Gydomosios angelų kortos

 Laikykite meilę savo širdyse susisiekdami su šiomis kortomis, ir prašykite savo angelų ypatingo gyvenimiško klausimo apšvietimo. Intuityviai išsirinkite tris kortas po kortą iš kiekvienos kaladės. Kaip pasiūlymas, pirmoji korta gali reprezentuoti netolimą praeitį, vidurinė dabartį ir dešiniausioji korta atneš žinutę sakančią apie ateitį. Arba gali visas tris kortas sieti su bendra žinute dabarčiai iš tavo angelų. Tikėk kokie jausmai be ateitų skaitant išsirinktų kortų reikšmes ir prašyk angelų pagalbos dėl bet kokių abejonių, kurias gali patirti.
 

 
Dienos TAROT korta:
39.jpg
Išmintingi pasakymai:
Pasveikinant aušrą. Daugelyje dvasinių tradicijų, aušra - kuomet pasaulis yra ramiausioje būsenoje – yra laikoma idealiu laiku meditacijai. Dar prieš aušrą išeikite laukan ir susiraskite vietą kurioje galėtumėte atsisėsti ir stebėti saulėtekį. Kaip kad saulė apsireiškia virš horizonto, sąmoningumas užsipildo šviesėjančiais dangaus atspalviais, džiūgaukite naujos dienos grožyje. Pajuskite auksinius saulės spindulius, kurie šildo jūsų veidą ir leiskite viltims užpildyti tavo širdį, atgaivinti sielą. Tu puikiai pradėjai dieną. Jeigu oras prastas, ar negali aiškiai matyti saulėtekio vaizdo, įsivaizduok jį mintyse.
Kviečiame aplankyti:

Astro mechanika
Kviečiame aplankyti klausimų sritį, kurioje padėsime surasti atsakymus į reikalingus klausimus. Pažinti save ir artimuosius, per Astrologijos prizmę.