Gydomosios angelų kortos

Nario vertinimas: / 1357
BlogiausiasGeriausias 

 Laikykite meilę savo širdyse susisiekdami su šiomis kortomis, ir prašykite savo angelų ypatingo gyvenimiško klausimo apšvietimo. Intuityviai išsirinkite tris kortas po kortą iš kiekvienos kaladės. Kaip pasiūlymas, pirmoji korta gali reprezentuoti netolimą praeitį, vidurinė dabartį ir dešiniausioji korta atneš žinutę sakančią apie ateitį. Arba gali visas tris kortas sieti su bendra žinute dabarčiai iš tavo angelų. Tikėk kokie jausmai be ateitų skaitant išsirinktų kortų reikšmes ir prašyk angelų pagalbos dėl bet kokių abejonių, kurias gali patirti.
 

 
             

Dienos TAROT korta:

38.jpg

Lankytojai

Mes turime 89 svečius ir 2 narių prisijungusių

1000 ir 1 Meditacija

788 Tavo širdies gilumoje. Hindu mitologijoje beždžionių karalius Hanuman rodo visišką atsidavimą Ramai, dievybės Vishnu inkarnacijai. Kad įrodytų savo lojalumą Hanuman atveria savo krūtinę, kad atskleistų Ramai ir jo žmonai Sitai meilę esančią jo širdyje. Medituojant įsiklausyk į širdį, kad įsiklausytum, kas slypi joje. Atiduok širdį teigimai meilės jėgai.

Fenomenai

1947 m. kovo 28 d. amerikiečių laikraščiai „New York Times" ir „Los Angeles Herald Express" nustebino skai­tytojus užrašais: „JAV lakūnas pranešė apie milžiniškas kinų piramides nuošaliuose kalnuose netoli Ksiano." Pul­kininkas Morisas Syanas, dirbęs skrydžių bendrovėje TWA, Shaanksi provincijos kalnuose, matė neįtikėtino dydžio piramides, jo manymu iki 300 m aukščio, dvigu­bai aukštesnes nei Egipto Cheopso piramidė. M. Syanas nebuvo vienintelis.

Skaityti daugiau...