Taros.lt -Tarot, Lenormand, Angelų kortos. Orakulas, Runos, I Ching ir Astrologija ...

moonas

Vieni gal jau žino kas tai yra bio dinaminis kalendorius, o kas ne tai trumpai papasakosiu, jog tai yra mėnulio ciklų ir ženklų taikymas sodininkystėje. Kaip juo naudotis? Labai paprasta. Pagal žvaigždyno elemento atitikmenį žemėje susirandate augalo rūšį ir su juo dirbate, sėjate ar pjaunate tuo metu, kai mėnulis atkeliaują į tą zodiako ženklą. Ką tai duoda? Pasėta laiku daržovė fiksuojama didesnėje to elemento energijoje, kurioje veikia mėnulis. Be abejo reikia prisiminti ir mėnulio padėtį. Sėjama jaunatyje bei dylančiame mėnulyje. Žemės elemento ženklai - Jautis, Mergelė, Ožiaragis. Juose vyksta darbai su šaknimis ir gumbais. Lapų elementas yra vanduo, vadinasi ženklai čia yra Vėžio, Skorpiono ir Žuvų. Oro elementas valdo žiedukus ir tai Dvyniai, Svarstyklės bei Vandenis, na o ugnies elementas valdo vaisius. Tai bus Avinas Liūtas ir Šaulys.

 

zOYtEpY49C8
Matrica pagal gimimo kortas. Kokia jūsų gimimo dienos korta? Rusiškai skaitantiems nuoroda ir šaltinis https://vk.com/page-35277521_45115150

 

Nakties jėga pajuda savo piko link ir 4:48 22 dienos ryte prasidės kelias dienas truksiantis saulės grįžimo laikas. Kada mes pagaliau susikūrėme savo idėjas, paleisdami jas viltimi ar energija į pasaulį ir ateina metas atsigręžti į save bei savęs pritaikymą civilizacijoje. Žinoma be kalėdų šurmulio čia neapsieisime, ta misterija, kuomet viskas sustoja ir ima judėti nauja kryptimi. Aišku astronominis šaulys dar tęsis visą mėnesį, tad virsmas energijų nebus paprastas, net mentalinei programai užsidėjus, planetų ir žvaigždynų pilni impulsai dar nėra išskleisti. Taip išeina pasaulis truputį skuba į priekį iš proto labiau, negu reikėtų būnant savame ritme. Dabar Saulėgrįžos metu matome Jupiterį su Rahu arčiausiai ascendento, na tai kvadratūrą ir visus vidinius konfliktus įveikę, darbo žmonėms tikrai neturėtų trūkti, tereikia atsigręžti į poreikius. Apsitvarkyti, bei nuoširdžiai trokšti pasitarnauti. Su pinigais gal šis laikotarpis ne labai iki vasaros toksai sąžiningas, labiau leidžiasi nei užsilaiko ir daugiau valios reikalaujantis metas. Saturnas 4 būste laidotuvių šąlininkas, o selėna 6 kaip tik už gerą geru atlygina dosniai. Mėnulis 9 kalba, kad kelionės ar klaja po vietas atneš daug pozityvių emocijų sekstilyje su selena ir neptūnu. Merkurijus su Plutonu, geriau pagalvoti kas yra kalbama. Žodis aštrus kaip kirvis, todėl ypač įvairius saitus galintis nukirsti. Ožiaragyje tai nurodo įvairių jungčių, kad paslaptingojo teisingumo galios siekia įsitvirtinti civilizacijoje, kad būtų sustabdytas uranas ir lilit. Kas beje iš Urano Avine o Lilit Svarstyklėse grasinama laikotarpyje karais ir problemomis teisingumo struktūrose. Tai gi mielieji, gražių jums švenčių ir kalėdinių burtų. Gražu, kažko tikėtis ir dėl gero stengtis. Jeigu atrodo ženklai įspėja ar gązdina, o gal mes juos tokius norime matyti? Tegul salelė viduje atsiranda, kurioje visada jaučiatės saugiai ir ramiai.
zvakes

 

Dienos TAROT korta:
52.jpg