Savaitės horoskopas

2014-09-01 iki 2014-09-08

Avinas (03.21-04.20)
Svarbios žmonių nešamos naujienos. Jus lydi viltys ir kitų žmonių tikėjimas. Laikykitės išdidumo neperdėdami ir tikėkitės rezultatų, kurie atspindės nuopelnus. Patekę į dėmesio centrą, patenkinsite savo poreikį primauti. Jei likimas leidžia pasijusti pranašesniu už kitus, įsiliekite į tai tokiu būdu, kuris leistų jums pripažinti ir matyti tiesą, neužmiegant ant laurų. Privalu atiduoti pagarbą ir išreikšti džiaugsmą visiems, kurie dėl jūsų stengiasi. Sulaukėte raginimo iš aukščiau kuo tikėti o kuo ne. Jaučiate ryžtą aplinką pakeisti, ieškoti naujos sėkmės. Ryšitės kelionei, kuri priverstų atsikratyti priklausomybių, saitų su beprasmiškai dalykais. Nenuostabu, jei sulauksite žinios nuo toli esančio draugo. Didėja noras pasinerti į antgamtiškus dalykus. Esamieji pasiekimai nebetenkina, ieškosite būdų, kaip galėtumėte įgauti naujų. Matomai toks sprendimas vestu jus į gerą.
Jautis (04.21-05.22)
Sunkus laikotarpis pareikalausiantis iš jūsų ištvermės ir stiprybės. Daugiausia jūs patys kuriate sau spąstus nei kad jie pasirodys realūs. Jausmai, kurie šiuo metu gali pjaustyti jūsų mintis yra kaltė ir nerimas. Jaučiatės padarę kažką blogai? Nesigailėkite prarastos praeities, kaupkite jėgas ateičiai. Kartais gyvenimo nuopuolis atveria ypatingai gerą perspektyvą ateičiai. Jūs atitrunkate nuo pasaulio į tamsą kurioje labai aiškiai matosi iš kur sklinda šviesa. Pajudėsite iš šio nervingo taško, tik kuomet nebeabejosite jums suteikiamomis galimybėmis. Gali sutrikti miegas. Momentas, kada priėjote turtų kaupimo pradžios etapą. Susikūrėte sąlygas pradėti ar plėsti pinigų ar derliaus augimą. Neleiskite sunkumams jūsų nugalėti. Pradedate iš naujo pažinti pasauli ir žavėtis juo, tai koks su jumis yra pasaulis tiesiogiai atspindi iš tai kaip jūs elgiatės su juo. Jūsų stiprioji pusė slypi valdyme, realistiškai matote siekius. Chaotiškoje aplinkoje įnešite stabilumo. Esate ramstis komandoje.
Dvyniai (05.23-06.21)
Nesusidarykite išankstinio požiūrio į gyvenimą, kuris klaidintų. Perdėtas emocionalumas iššauks užsiplieskimą, toliau seka nuotaikų permainos ir neprotingi poelgiai. Saugokitės viso to. Tiesiog nesistenkite malonumų ir darbų sujungti į vieną. Tai liečia ir kitus nesuderinamus dalykus, ar skirtingas rūšis vienoje vietoje. Tiesiog toks sumanymas dabar neturės galimybės pasisekti. Kalba eina apie norą atlikti tiksliai sumanytus darbus netinkamų sąlygų apsuptyje. Pamatę ilgas eiles norėsite nuo jų pabėgti. Čia padėtų daugiau ryžto. Turite susikaupti savo asmenybės tobulinimui sutelkiant valią įveikti užduotis, kurioms jūsų asmenybė jau yra subrendusi. Pagalvokite kaip išvengtumėte ginčų su savimi. Šie debatai ir prieštaravimas nėra pagrįsti protu. Visa tai labai neskaidru. Nors yra tikimybė, kad jūs iš to turėsite naudos, tereikia susitelkti. Rodydami šališkumą, jau keliate save kartele aukštyn, tad kodėl nesusitelktus ir eiti kiaurai atvertas duris.
Vėžys (06.22-07.22)
Sutrikusi nuovoka ne tik dėl savo laisvės pojūčio, bet ir aiškumas, kur šiuo metu esate – dingęs. Daugiausia kaltės tam prideda neteisingas požiūris į kitus, arba tiksliau savo fantazijoje save nuo kitų izoliavote, ir vien tik abejonių dėka verčiate save jaustis blogai. Tai skatina pasitikėjimo savimi trūkumą. Apie jus kiti greičiausiai nieko nemąsto, tuo tarpu jūs iš kitų pusės regite save pernelyg neigiamai klaidingai. Iš jus varžančių pančių gali išvaduoti tik praregėjimas. Neteisingai interpretuojate savo esamą padėtį, jeigu manote kad visos užgriuvusios problemos yra neišsprendžiamos. Visi atsakymai čia pat, iš tikro jūsų niekas nepuola, tereikia atidžiai apsidairyti. Prarastos galimybės, daugiausia fortūnos srityje. Privalote susitvarkyti su kreditoriais. Kylantis noras išlaidauti, vyresniųjų jums dovanotus pinigus išleisti prabangai. Tai gimdo kivirčus ir rietenas palikimo klausimais. Su jumis norima pasidalinti iš kartos į kartą einančia patirtimi, tad atitinkamai ją įvertinkite. . Ši savaitė daugiausia rodo užgyventus turtus, tiek materialia tiek mentaline prasme.
Liūtas (07.23-08.22)
Ženkite tvirtą žingsnį atsinaujinimo link. Pakeiskite nusistovėjusias senas vertybes ir taisykles. Gyvenimo tempas keičiasi, tad keiskitės kartu su juo. Nuo neigiamų nuosprendžių išsivaduosite, jei viską darysite šaukiami vidinio balso, tokiu būdu joks rezultatas negalės perrėkti ir užgožti jūsų esybės. Priimkite gyvenimą tokį koks jis jums yra duodamas. Tai laikas, kai keičiasi lyderiai, pasirenkama logiškesnė ar grupei priimtinesnė pusė bei kelias. Pagaliau jaučiamas ilgai lauktas išganymas. Aplankykite kaimą ar namus užmiestyje. Apislankykite svečiuose, pajusite palaimą ir draugų sutikimą, pilnatvę ir džiaugsmą. Visa ši harmonija išvaduos jus nuo bet kokių dvasinių ir protinių sunkumų, energijų laukai išsivalys ir mąstysite daug šviežiau. Tad skirkite laiko pabūti tokioje aplinkoje, kuri išlaisvins jus nuo atsakomybės naštos grandinių, leis pasimatyti su giminaičiais ar draugais, sudalyvauti malonioje šventėje.
Mergelė (08.23-09.22)
Didelė jėga užvaldo jūsų protą tiek meilėje tiek neapykantoje, tiek kūryboje tiek griovime. Ar tai bus jūsų kaip tirono ar kaip didžio kūrėjo augimas. Žavėsite aplinkinius žvitriu sumanumu ir išradingumu. Metas prasibrauti pro iliuzijas, įvertinti visus už ir prieš, kas yra gerai ir blogai, stiprėjanti ryšys su realybe. Sekantis iššūkis leis patobulinti gyvenimo kokybę. Jei dėsite pastangas, jos nenueis veltui ir jus lydės sėkmė. Spinduliuojate aristokratiškumu. Nors ir darbe bei kūryboje galite jaustis kiek vidutiniški, tačiau tai puikus užtikrintos sėkmės simbolis. Esate meistriški ir atkakliai judate tikslo link. Galbūt kiek smulkmeniški, tačiau visi trūkumai bendradarbiaujant lengvai pastebimi ir pašalinami, ko pasėkoje profesionalumas tik auga. Norint pasiekti veiksnią strategiją aplinkinių nuomonė šiuo atveju yra svarbi.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Nepriimama jokia kritika, troškimai reikalaujami būti įvykdomi. Sustabarėjęs metas, tačiau dėl savo slaptų siekių galite kitiems pasirodyti žiaurus. Reikalingi besąlygiškai paklūstantys žmonės. Rizika ir baimė gali atbaidyti nuo naujų projektų ir idėjų, bent jau kurį laiką. Mažėjančios galimybės iš kompromisų sulaukti naudos. Išminties ir žinių troškimas - geras pasirinkimas paleidžiant save nuo sunkių emocinių nešulių ir materialių prisirišimų. Siurprizai ir netikėtumai matomi jūsų kelyje. Tačiau tai, kas gali taip jus sužavėti ir pakerėti, slepia ne tik šviesiąsias puses. Bėdos ir baimės šiuo atveju ateina su perdėtomis emocijomis. Išlikite ramūs.
Skorpionas (10.23-11.22)
Mažai vilčių, jog argumentų kovoje tapsite laimėtojais. Laikykitės ne prieštaraujančios, o nervų nekeliančios pozicijos. Jei ryšitės aršiai grumtis, tai viskas ko pasieksite, besitęsianti įtampa ir kova. Dažniausiai tai visų pusių pralaimėjimo ženklas, net jeigu ir yra laimėtojas, jis to nejaučia. Jis tiesiog toliau grumiasi o tai neduoda pasitenkinimo. Nepasiduokite destruktyviam žavesiui. Situacija dalinasi į du frontus ir jūs patys greitai pamatysite ar sugebėsite atsistoti laimėtojų pusėje. Orientacijos ir koordinacijos praradimas. Nuo jūsų traukiasi pinigai, kuriais galite laisvai švaistytis. Būtina akyla priežiūra, savo ar šeimos balanso skaičiavimas. Jei dalyvausite linksmybėse, tai gali pasirodyti kiek netikra, apsimestinis pasimėgavimas. Pasitenkinimui patirti sąlygos palankios, tačiau atsiranda priežastis, dėl ko jūsų entuziazmas silpsta. Ką galite padaryti, kad jis pas jus sugrįžtų?
Šaulys (11.23-12.21)
Staiga užklupsiantis skubėjimas dėl naujienų pasirinkimų ar veiksmų. Prireikus atlikti staigų posūkį būkite budrūs ir sąmoningi. Dar kartą persvarstykite visus už ir prieš ir tik neradę jokių nesklandumų, veikite. Aktyviai reikškitės, į jus taikosi meilės strėlės. Aplamai, džiugūs dalykai vaikosi jūsų, tad belieka sutikti juos šiltai. Reikalo esmė sukasi skubėjime ir kaip greitai galite įsijungti į džiaugsmą, skirtą visam pasauliui. Tai puikus metas džiaugtis šeimynine laime bei harmonija, jūsų horizonte matosi šviesi ateitis, tad susiliekite ir eikite išvien su ja. Darbe, namuose, su draugais visas sritis persmelkė šventiška nuotaika. Jos šaltinis toks stiprus, kad liūdesio bangos blogiausiu atveju tik neutralizuotų visa tai. Ciklai baigsis suteikdami neapsakomo džiaugsmo, meilės dangus - nedebesuotas ir skaidrus, tad idealaus pasitenkinimo sulauksite be ypatingų pastangų. Mėgaukitės tuo kas jums yra suteikiama.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Nuoširdžiai atliksite savo pareigas. Sunkus atsiperkantis darbas. Sumažėjęs lankstumas, daugiau laiko skirkite sportui. Rodomos pastangos be jokio užsidegimo, o tai šiek tiek vargina. Sulaikote save nuo puolimo į meilę? Bijodami pasikeitimų prarasite galimybes. Jūsų narsa ir atsidavimas pasireikš verslinių idėjų puoselėjime. Praeityje priimti neapgalvoti sprendimai dabar jus visiškai įtakos, galbūt netgi iššvaistysite savo energiją. Tai gali sietis ir su netikėtais palankiais rezultatais, tačiau santykis yra nedėkingai nelygus. Nesiimkite daug darbų vienu metu. Pasistenkite jog veiktumėte apgalvotai ir kiek galima atidžiau, jums šiuo metu jo išties reikia.
Vandenis (01.21-02.19)
Sunkaus darbo nuopelnai paslepiami. Tikėtosios ir lauktos ovacijos atitenka kitiems. Jus pamiršta paminėti ir tai savotiškai nuvilia. Laikotarpis reikalaujantis didesnio dėmesio prieš ko nors imantis planuose ir kalbantis apie gerą veiksmų apgalvojimą. Šiek tiek pakritusi kūrybinė energija, pabūkite su savimi ten, kur jums yra maloniausia. Gražinkite savo sielos būseną į tą, kurioje atsimenate nuostabius pojūčius. Grįžkite ten, kur nebuvo jokių problemų, kur jaučiatės visišku savimi. Noras sugrįžti į namus, pasiduoti savo laimės ieškojimams ir kurti ją namie. Norisi atsiriboti nuo svajonių vardan artimųjų patenkinimo. Nebūtiniai niūri realybė turi paimti viršų, pasilikite sprendimo teise sau. Džiaukitės, puotaukite ir pasimėgaudami švęskite jums suteikiamas galimybes nudžiuginti savo sielą.
Žuvys (02.20-03.20)
Reikalai atsigręžiantys į pinigus. Sveikatos ir sąmoningumo poveikis šiuo metu neegzistuoja. Rodomas asmuo kuris nori apmokėti tik savo dalį. Paprašytas asmuo nieko nedarys, nieko nepadės. Kitais atvejais tai žinios apie pinigus, tačiau iš blogosios pusės, tokios kaip netikėti mokesčiai, sutrikusios įplaukos. Jus nori pagauti išlaidumas ir pasirodymas prieš kitus, galbūt net visiškai nereikalingas komforto vaikymasis, nenešantis jokio tikro pilnatvės jausmo ar pasitenkinimo. Temos susietos su meile ir mylimaisiais. Tai kylančios pagundos, laikas skirtas širdies ryšiams, malonūs ir draugiški susitikimai. Seksualinė harmonija ir dangiški santykių pojūčiai, malonumai krenta ant jūsų. Visa tai kas siejama su meile ir santykiais, artimiausiais žmonėmis, antrosiomis pusėmis. Laikotarpis turintis savyje jėgos neutralizuoti silpnų blogųjų energijų daromą poveikį gyvenimui.

Dienos TAROT korta:
72.jpg
Kviečiame pažinti savo Natalinius horoskopus:

Pažink save ...
Apsilankę konsultacnėje skiltyje, kartu ieškosime atsakymų, reikalingo pažinimo... Sau ir artimiesiems, per astrologijos natalinių horoskopų diagramas.