Savaitės horoskopas

2014-09-15 iki 2014-09-25

Avinas (03.21-04.20)
Į gyvenimą pažvelgsite realiomis akimis. Leisite kitiems pasijausti patogiai, būsite patikimi, jus dėl to įvertins. Būkite šilti ir dosnūs, tai atsipirks. Namuose saugumas ir meilė. Sutelkite savo dėmesį į atsipalaidavimą: viskas turi savo laiką, savo įprastą tvarką, kurios nepakeis nei kišimasis ar karštligiškas skubėjimas, nei abejingumas ar delsimas. Aplamai didelė tikimybė sulaukti netikėtos dovanos. Daugiausia dalykai susiję su priežiūra tiek sau, tiek kitiems. Reikėtų mažiau užsispirti reikalams pakrypus ne itin malonia vaga. Jei kada teko prarasti ar neišnaudoti unikalią galimybę, gailėtis nebeverta, jos jau prarastos o jūs turėtumėte žiūrėti į priekį užuot slopinus savo nuotaikos energiją. Jus puola negatyvus požiūris į gyvenimą. Nusiteikite visiškai padėti ant problemų virtinės, kitu atveju gali būti tiek neįdomu, kad net plaukus rautis norisi. Jūs negriūvate, ne bankrutuojate ir visas chaosas tėra reorganizacija ir smarki korekcija naujoms taisyklės įsigalėti. Metas, kada iš nuosmukio galite turėti naudos.
Jautis (04.21-05.22)
Emocinei tuštybei užvaldžius, gali pasirodyti, jog pasaulis aplink jus jau sukurtas, pasiektas ir nebėra ką į jį įdėti naujo. Iš dalies tai gerai. Atsiranda galimybė tiesiog džiaugtis ir būti laimingam vien dėl to, kas tave supa, tačiau ateities projektam ir kūrybiniams planams, plėtrai ir augimui sudėtingesnis metas. Laukia naujos instrukcijos. Atsiverkite naujovėms ir būkite imlūs teigiamoms idėjoms. Jūsų aplinkoje nemažai paslėptų atsakymų ir reikalų kuriuos jaučia jūsų intuicija. Turite nemažai motyvacijos, tad nesunkiai rasite naujus, geresnius sprendimus. Naudokitės išmintimi. Jums reikalingas ryšys - tai harmonija tarp sąmonės ir pasąmonės. Nepalikite nieko užmarštyje. Atskleiskite jus visas dominančias paslaptis. Laikas pasinerti į save, tačiau pasiliekant langą bendraujant su žmonėmis šiltomis nuotaikomis.
Dvyniai (05.23-06.21)
Didelė jėga užvaldo jūsų protą tiek meilėje tiek neapykantoje, tiek kūryboje tiek griovime. Ar tai bus jūsų kaip tirono ar kaip didžio kūrėjo augimas. Žavėsite aplinkinius žvitriu sumanumu ir išradingumu. Metas prasibrauti pro iliuzijas, įvertinti visus už ir prieš, kas yra gerai ir blogai, stiprėjanti ryšys su realybe. Sekantis iššūkis leis patobulinti gyvenimo kokybę. Jei dėsite pastangas, jos nenueis veltui ir jus lydės sėkmė. Norite jūs to ar ne tačiau atlikti sprendimus jums vis tiek teks, tad naudokitės proga ir nevėluokite! Nebijokite permainų, jei tai kiek nors atitolins jūsų dvasią nuo bailumo ir paprastos elgsenos. Galite išvysti ne itin malonų reginį, susidurti su jums nepatinkančiais žmonėmis. „Zombiai“, energetiniai vampyrai ir panašūs tipeliai supa ir vėl atakuoja. Geriausiai atsišaudyti pavyks naudojantis protu.
Vėžys (06.22-07.22)
Temos susietos su meile ir mylimaisiais. Tai kylančios pagundos, laikas skirtas širdies ryšiams, malonūs ir draugiški susitikimai. Seksualinė harmonija ir dangiški santykių pojūčiai, malonumai krenta ant jūsų. Visa tai kas siejama su meile ir santykiais, artimiausiais žmonėmis, antrosiomis pusėmis. Laikotarpis turintis savyje jėgos neutralizuoti silpnų blogųjų energijų daromą poveikį gyvenimui. Jūsų būsena dabar gali kitus tiesiog gydyti, patarti, užjausti ir nurodyti kryptį gyvenimo kelyje, tačiau patys sau padėti galite vargiai. Būsite nešališki aplinkiniams, patarimus suteiksite itin tikslius.  Nebloga sėkmė menuose ir moksle, naudojant kūrybą ir inteligenciją. Pasisaugokite šalia esančių jums pikto linkinčių žmonių. Pernelyg didelis atvirumas atskleidžia jūsų silpnąsias vietas.
Liūtas (07.23-08.22)
Bereikalingas rūpestis. Truputi apstojantis nuo įtampos ir reikalų laikas. Sustoja ir geri ir blogi dalykai, kažkur pradingsta fantazija ir gyvenimui trūksta vaikiško naivumo. Noras slėptis šešėlyje nuo viešumos. Palaistykite senai užmirštus augalus. Rodomas reikalingas ryšys su saule, jos įtaka jūsų nuotaikai, pažaiskite su ja ir jos daromomis gėrybėmis. Geriausiu atveju jus lydi atsitiktinumas, neleidžiantis sutikti pageidaujamų žmonių. Kitu atveju, žmonės vieni nuo kitų nusisuka, vengia susitikimų, jaučiasi išblėsę ir abejingi. Sąjungoje nenoras pripažinti vienas kito tiesas. Jums reikia palaikyti santarvę ir simpatiją. Kalbėkite savo sielos balsu, jūs kylate į naują dvasinio tobulėjimo lygmenį.
Mergelė (08.23-09.22)
Tai puikus metas džiaugtis šeimynine laime bei harmonija, jūsų horizonte matosi šviesi ateitis, tad susiliekite ir eikite išvien su ja. Darbe, namuose, su draugais visas sritis persmelkė šventiška nuotaika. Jos šaltinis toks stiprus, kad liūdesio bangos blogiausiu atveju tik neutralizuotų visa tai. Ciklai baigsis suteikdami neapsakomo džiaugsmo, meilės dangus - nedebesuotas ir skaidrus, tad idealaus pasitenkinimo sulauksite be ypatingų pastangų. Mėgaukitės tuo kas jums yra suteikiama. Būkite atidūs. Rezultatas jūsų rankose. Reikalaujama disciplina ir išmanymas, visiškas atsidavimas darbui. Galbūt tai privers situacijas kartotis ir jausti monotoniją, tačiau tai juk pagrindinis naujų įgūdžių variklis. Nepamirškite net smulkiausių detalių, kurios tokiu laikotarpiu jūsų darbams suteikia esminio žavesio. Darbinga ir naudinga savaitė. Įgausite praktikos, žinių, pinigų.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Darosi sunku reikšti savo inteligenciją, o tai šiek tiek jaudina ir dirgina. Atsiranda pavojus, kad jūsų sunkiu darbu gali pasinaudoti kiti. Kalba eina apie sukčių, kuris slepiasi po dideliais žodžiais. Tai gali būti tiek ir hakeriai, tiek plagijuotojai ar virusų siuntėjai, nuotaikos gadintojai. Neatverkite savo paslapčių įtartiniems asmenims, jos gali būti paplatintos viešai. Per šią savaitę kyla jūsų išlaidumas - valdykitės. Venkite konkuravimo. Keliaujantiems oru, galimi užtrūkimai. Tokia jau ta realybė. Vairas prieš jus - vairuokite. Privalote išmokti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, jei tai dar nepadarėte. Kitu atžvilgiu, išgąstis jus pražudys o sprendimai kylantys ne iš jūsų sielos gelmių rinksis sunkų vidinės kovos kelią, kuris pareikalaus ir išorinių pastangų, stiprybės. Kritika visuomet veikia neigiamai ir yra ne konstruktyvaus prado. Nederėtų niekam į akis tiesiai išsakyti nemalonios tiesos.  O tai padarius, tikėkitės atgalinės bangos. Nevėluokite. Laikas jums pats brangiausias, tad jo gaišti niekams, ar pagal prioritetą mažiau vertingiems dalykams - nevertėtų.
Skorpionas (10.23-11.22)
Jūs ir patys puikiai žinote, kad kontroliuojate šią situaciją ir galite sau leisti pasimėgauti materialiais malonumais. Patarėjų šiuo metu kažin ar prireiks. Palaikyti ir kelti savo nuotaiką resursų apstu. Šį jausmą galima apibūdinti, kaip norą mėgautis paprastais gyvenimo malonumais. Dabar įmanoma ir reikalinga mylėti artimuosius nes panašiai mąstančių žmonių trūks. Kaupkite šias atsargas užtikrinti malonų rytojų. Turite pakankamai išteklių su savo bėdomis susidoroti, jaustis saugiu materialiai ir emociškai. Bėgant laikui turite bėgti kartu su juo, antraip atsiranda tikimybė patirti požiūrio senėjimo procesą. Venkite intrigų ir gandų. Nebūkite jų nešėjai, atsiribokite ir eikite savu keliu. Nevykdomi pažadai, kurių beje geriau išvis neduoti, nei žlugdyti kitų žmonių susidomėjimą jumis, net jei tai būtų jūsų šeimos nariai. Rodomas aktyvumas visose srityse, tačiau pradėjus veiklą nustumiant ją į šalį. Kalba eina apie susikurtos naštos ar pareigų darbo atsisakymą, paliekant jį kitiems. 
Šaulys (11.23-12.21)
Jokie laikini nepatogumai jūsų sielos sudrumsti nesugebės. Gali atsirasti jėgos bandančios jūsų ištvermę. Pažvelkite į pasaulį nauju kampu. Reikalingas gyvenimiškasis lankstumas ar netgi pasiaukojimas. Viskas kas vyksta, vyksta ne be reikalo. Stenkitės prisitaikyti prie susiklostančių aplinkybių ir neskandinti savęs sausos emocinės dykumos tuštumoje. Persvarstykite savo prioritetus. Laukiate progreso? Tačiau labai abejotina ar savaime kas nors ims spręstis. Metas pasirodyti prieš kitus, netradicinis požiūris, subalansuoti veiksmai ir neabejotini aplodismentai. Sulaukėte raginimo iš aukščiau kuo tikėti o kuo ne. Jaučiate ryžtą aplinką pakeisti, ieškoti naujos sėkmės. Ryšitės kelionei, kuri priverstų atsikratyti priklausomybių, saitų su beprasmiškai dalykais. Nenuostabu, jei sulauksite žinios nuo toli esančio draugo. Didėja noras pasinerti į antgamtiškus dalykus. Esamieji pasiekimai nebetenkina, ieškosite būdų, kaip galėtumėte įgauti naujų. Matomai toks sprendimas vestu jus į gerą.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Į jus plūsta energija kalbanti apie drąsų fizinį ir protinį užsidegimą įvykdyti planus, ir ne tik savo, bet dar ir kolegų dėl to, kad gautumėte paaukštinimą, naują gerą perspektyvą ar poziciją. Gali kilti problemų dėl vakarėlio ar panašios šventės, turėtumėte aiškiai išreikšti save, kitaip gali jūsų nesuprasti. Geriausiai tinka juokas ir anekdotai. Ryžto trūkumas ir nestabilumas nieko gero jums neatneš. Praneškite apie save, jūs esate įdomi ir linksma asmenybė. Pasisemkite vaikiškos naivuoliškos energijos ir liekite savo entuziazmą į visų širdis. Kuomet tikitės skausmo pabaigos, tokiu metu jis tik paaštrėja. Norite pasirinkti pernelyg sunkų kelią ar būdą. Oponentai išsitraukia peilius ir duria iš nugaros. Šią savaitę galimi pažeminimai ir bendravimo problemos, kurioms atrodo galo nėra. Net jei jau ir atrodo priėjote pabaigą, tai vis tiek tęsiasi. Su jumis gali elgtis nuoširdžiau ir gražiau vien tik tam, kad įvestų į dar klampesnę ir bjauresnę padėti. Verta atsiriboti nuo skausmą keliančių žmonių. Tai taipogi laikas, kada galite šiuos sunkumus pašalinti. Būtina puoselėti ir reikšti savo autoritetą, norint jį pakelti iš sunkios padėties. Darykite tai nuoširdžiai, tačiau atminkite kad nieko amžino nėra.
Vandenis (01.21-02.19)
Laukiamos išvados tikrai džiugins savo gausa. Didėja noras mėgautis svaigiaisiais gėrimais. Komandinė dvasia dabar maksimume. Būkite linksmi ir idealistiški. Jei trūksta paguodos, jos tikrai sulauksite, tad nestokokite supančiam pasauliui savo energijos. Pasitikėkite kitais, tarp jų priešų nėra. Jūs esate vedami naujais keliais, kurie atvers dar nematytus gyvenimo posūkius. Priimkite tai kaip šventę. Kalba sukasi apie linksmybes, pramogas. Pasistenkite apjunkti linksmybes, poilsį ir pramogas. Jums reikia atsipūsti. Daugelis jūsų įsivaizduojamų bėdų tėra muilo burbulas, nei realus dalykas. Balansuokite ant ribos, kurioje galėtumėte atlikti kuo daugiau jus pamaloninsiančių dalykų. Eikite pasroviui, kol tai atitinka jūsų gerovę. Nebijokite pažvelgti į gyvenimą kaip į žaidimą jei iš tiesų tokiu būdu norite užpildyti laiką.
Žuvys (02.20-03.20)
Saugokite savo svarbius užrašus. Kyla galimybė juos prarasti, jais nebepasinaudoti. Svarbūs asmenys dingsta be žinios,  kai jų labai reikia. Gali tekti kibti į adatos paieškas šieno kupetoje. Viešai prisipažinkite ir nuo širdies numesite bet kokį akmenį. O ir kaltinti bei koneveikti jus bus praktiškai nebeįmanoma, kadangi susitaikymo su savimi statusas visuomet yra pirmaujantis. Pateikite atsakymus tiems, kuriems jų iš tiesų reikia, galbūt jūsų pozicija kiek klibanti tačiau tikrai ne bėdų kalnas, ar kažkas dėl ko vertėtų smarkiai nerimauti. Stebėkite pusiausvyrą tarp sąmoningos ir pasąmoningos savo elgsenos. Būtina išlikti blaiviems, susilaikyti nuo bet kokių svaigiųjų medžiagų vartojimo. Laikykitės vidurio, emociškai esate stabilūs, gerai tvarkotės su administraciniais reikalais, dalykai susiję su gerais taupymo principais. Jūs spinduliuojate gėrį, o tai kartais gali patraukti juodųjų pusės energetiką. Ieškokite kompromisų, maišykite idėjas viena su kita, harmonija ir supratingumas - tai raktas į sėkmę.

Dienos TAROT korta:
71.jpg
Kviečiame pažinti savo Natalinius horoskopus:

Pažink save ...
Apsilankę konsultacnėje skiltyje, kartu ieškosime atsakymų, reikalingo pažinimo... Sau ir artimiesiems, per astrologijos natalinių horoskopų diagramas.