Savaitės horoskopas

2014-04-14 iki 2014-04-23

Avinas (03.21-04.20)
Susidūrimai su užtvaromis jūsų kelyje. Santykiuose jausitės atskirti ir atitolę. Aplamai tai skobotų veiksmų padariniai. Sunkioji dalis jau atlaikyta, tačiau jūs vis dar baiminatės, kad skausmas nesibaigė ir jus kažkas puola. Atidžiau pažvelgus matomos problemos, dažniausiai susietos su patekimu į norimą vietą, poziciją ar pageidaujamą lygmenį. Visa tai atrodo jau visai šalia, tačiau teks atsitraukti, kad išvystumėte, kur yra tikrasis jų pasiekimo kelias. Jūsų frontas silpnesnis už priešišką. Artėjate prie tikslo. Tikėtinas džiaugsmas nešamas iš draugų. Būsite kurstomi, kviečiami ir raginami. Jūsų mąstymas vadovaujasi idealizacija, tad turėtumėte būti emociškai jautrūs. Meilė jus panoro apsupti ir išsilieti su visa romantika. Nereikia nieko perdėti, viskas yra taip kaip matosi. Didėjantis populiarumas priešingos lyties atstovų tarpe. Jūsų išties geidžia. Darbai atliekami lengvai, be jokio užsidegimo. Šiuo metu turite itin daug rėmėjų.
Jautis (04.21-05.22)
Problemos įveikiamos protinių sugebėjimų dėka. Iliuzijas ir melą dabar matysite kiaurai. Reikalingas aktyvumas, objektyvus mąstymas ir sprendimai, aukšti standartai ir sąžiningi nuosprendžiai. Šaltis meilėje, protas ima viršų. Turėsite smarkiai susiimti į rankas, savaitėje prireiks geležinės valios. Širdies reikalams viena iš sunkesnių savaičių. Tai paaštrėję konfliktai, ašaros, bėdos meilėje. Didžioji dalis šios nevilties gali būti įsivaizduojama, tačiau matomas ir realus pagrindas jai įvykti. Sunkiomis akimirkomis prie žmogaus kimba dar daugiau smulkių problemų, tad nesivelkite į kritimą žemyn. Geriausias metas menininkams, rašytojams ir atlikėjams, kurie iš skausmo gali paversti puikiausius kūrinius. Užsiimkite tokia veikla, kuri jūsų prastą savijautą darytų gera, ir atneštų naudos. Tikrai toks kelias yra.
Dvyniai (05.23-06.21)
Melagingi faktai susiję su materialiu gerbūviu.Taipogi viršijama elgesio laisvė, nekurkite neteisingo požiūrio į gyvenimą. Galite būti pergeri žmonėms kurie to neverti. Bendruomenėje turėtų lydėti santarvė ir supratingumas, tad galite drąsiai reikštis kolektyviniuose susibūrimuose. Venkite susidūrimo su savo silpnybėmis. Tartis su žmonėmis bus pakankamai sunku, kadangi visi stengiasi savo paslaptis laikyti saugiai užrakintas. Kažin ar galite iš šio laikotarpio tikėtis netikėtų posūkių. Sėkmę reikia pačiam prisišaukti, užuot viltis kad ji ateis pati. Bet kokiu atveju nepalanki padėtis visuomet duoda pamoką, tiesiog ją priimkite, tai neįkainojama dovana. Viskas gali atrodyti apmirę ir nejuda, užtrukę reisai ir atidėtos išvykos, priverstinis poreikis pristoti ir palaukti. Sunkiai sekasi užbaigti planus, kadangi neišeina išvysti kas aplink jus iš tiesų darosi. Turite subtiliu būdu įsilieti į aplinką.
Vėžys (06.22-07.22)
Vaikystės prisiminimai ir draugai dabar gali pasirodyti keliantys daugiau problemų nei naudos ar pasitenkinimo. Tiesiog primenami nemalonūs dalykai. Tai gali būti praeityje įtampą kėlę asmenys ar nepasisekusios meilės personažai. Pagalvokite, kaip švelnindami savo charakterį galėtumėte atnešti naudos tiek sau ir aplinkiniams. Konstruktyviuoju būdu išreikškite jumyse glūdintį mielumą ir išvysite jo magiškąsias galias. Paaštrėjusi nemiga, reikalai verčia dirbti naktimis, jus kankina nerimas. Jei sugebėsite visiškai ignoruoti savo problemas ir giliai jų nepriimti, nakties paros laikas žadamas išties lengvas ir gilus. Atminkite, kad neišspręsdami savo problemų dar jų nepašalinsite. Jos grįš, tad svarbiausia su jomis susidoroti šaltai. Susitikite su energingais ir linksmais žmonėmis, kurie nudžiugins pozityvia energija ir drąsa. Gali tekti patirti gėdą, abejonės, įtarinėjimus. Laikykitės pusiausvyros.
Liūtas (07.23-08.22)
Vadovaukitės logiškais poelgiais. Vidinis balsas padės atpažinti jūsų kelią. Po nesėkmingos kovos galbūt tu susitaikėte su supančio pasaulio dovanomis ir  pritaikėte prie jų savo gyvenimą, ir atrodo, kad viskas eisis taip, kaip ir sugalvojai.  Nerimauji, kad viskas nueis perniek? Tai natūralūs žmonių jausmai kurie atsiranda iš baimės. Viskas ko jums reikia tai pasitikėti ir tikėti kad jūs einate savo keliu. Nebūkite itin griežti, jūsų pozicija itin tvirta. Daugiausia domėsitės būtent savo padėtimi. Didžiulės jėgos simbolis, metas susidurti su jumyse gyvenančiais demonais. Tai gali vykti įvairiais keliais, nuo seksualinio pasitenkinimo ieškojimo įvairiais drastiškais būdais iki pasimėgavimo jūsų silpnybėmis ir priklausomybėmis. Viskas priklauso nuo to kokie jumyse gyvenantys demonai. Tai ne būtinai kenksminga, ypač jei nesuteikiate tam didelės reikšmės, tačiau jei tai įvelia ir kitus žmones, privalote veikti ir pagal jų pasaulėžiūros nuostatas. Jumis dabar manipuliuoti itin paprasta, tad praleiskite šiek tiek laiko ten, kur jaučiatės nuo visų ir visko atitrūkę.
Mergelė (08.23-09.22)
Kalba sukasi apie norus o likimas jums leido rinktis: turtai, šlovė, seksas, įkvėpimas, savimyla, pavydas, užmarštis. Tačiau dar vieno varianto trūksta, kuris šiuo metu galėtų apimti visa kas išvardinta ir tuo pačiu vestų jus unikalia kryptimi, tik jūsų sugalvota ir tik jums skirta. Idėjų atsirinkimo būtinybė. Pernelyg didelis jų kiekis neleis aiškiai suprasti savo norų. Būtina imtis veiksmų, padėsiančių išmesti visas mintis iš galvos, ir tinkamai susikaupus priimti į save pačią gryniausią iš jų. Sunkus laikotarpis pareikalausiantis iš jūsų ištvermės ir stiprybės. Daugiausia jūs patys kuriate sau spąstus nei kad jie pasirodys realūs. Jausmai, kurie šiuo metu gali pjaustyti jūsų mintis yra kaltė ir nerimas. Jaučiatės padarę kažką blogai? Nesigailėkite prarastos praeities, kaupkite jėgas ateičiai. Kartais gyvenimo nuopuolis atveria ypatingai gerą perspektyvą ateičiai. Jūs atitrunkate nuo pasaulio į tamsą kurioje labai aiškiai matosi iš kur sklinda šviesa. Pajudėsite iš šio nervingo taško, tik kuomet nebeabejosite jums suteikiamomis galimybėmis. Gali sutrikti miegas.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Lauktai ar nelauktai, tačiau nuopelnai už jūsų atliktus veiksmus tikrai džiugins. Praktinė pabaiga atneša apčiuopiamus rezultatus. Atlygis už darbą, laimėjimai, nedebesuota sėkmė. Jums suteikiama galimybė mėgautis vaisiais ir grožėtis žiedais. Priimk viską, ką šis pasaulis tau dovanoja. Pažinkite gyvenimą, jums dabar pakaks jėgos gauti tai, ko iš tiesų realiai norite. Naujas, šviežias energijos startas. Įplaukimas į jūsų aplinką. Laimę nešančios naujienos. Jei vis dar sėdite ar nusprendėte atsisėsti prieš langą ir pažiūrėti į jūsų gyvenimo nekintantį procesą - jums tai pavyks, nes laimės ratas sustojęs. Permainos iš aukštybių ateis vėliau, tad šiuo metu sulaukę permainų turėtumėte dėkoti ne dievams. Galimybė patirti prieaugį materialiniame lygyje yra pakankamai nemaža. Kiekviena problema turi neribotas galimybes - telieka rasti sprendimus.
Skorpionas (10.23-11.22)
Daugiausia reikalai susieti su verslo užtrukimais, planuoti grafikai turi keistis. Savo veiklą turėsite derinti pagal naujai susiklostančias situacijas, jauskite kuo mažiau nusivylimo. Išsamiau pažvelgus į šią jūsų savaitę tai problemų pabaigos etapas. Tiksliai apibrėžti procesą būtų pakankamai netikslu, reikalingas jūsų įžvalgumas. Nepalanki padėtis nuo jūsų traukiasi, tačiau kartais sunkus darbas ir triūsas neatsiperka. Kuo sunkiau tenka dirbti tuo rezultatai prastesni. Nepersistenkite. Laukti jausmai ar emocijos neateina. Tikėjotės, kad pasiektas reikalas jus praturtins ir be galo džiugins, tačiau nieko dėl to nepajaučiate. Tai ramiai praeinantis laikas, kada viskas būna kiek kitaip, nei tikėtasi. Apgaunama širdis, dažniausiai nuo paties savęs. Norisi kelti revoliuciją. Neprisiriškite prie konservatyvių idėjų, kurios gali greitai senti ir tapti našta. Tiesiog nesureikšminkite rezultatų, neperkelkite vilčių kartelės.
Šaulys (11.23-12.21)
Rodomas skubėjimas produkcijos ir pagamintos kūrybos srityje. Toks skubinimasis daugiausia rodo nebaigtus darbus, pateikiamus žmonėms. Neabejokite savo pajėgumu. Atlikite užduotį ir pamatysite ar einate savo keliu. Jei kyla nerimas dėl ateities - veikite. Truputėlį šventiškas mintis nuo savęs atitraukite ir pradėkite aiškintis savo galimybes. Ieškote atsakymų? O ar tiksliai žinote klausimus? Lengviau sau atsakysite skleisdami į pasaulį savo šviesą. Stenkitės praturtinti savo dvasią, įsiklausykite ką sako jums jūsų siela, tai tikrasis likimo balsas. Pabūti vienumoje taipogi visiškai nekenkia, gali netgi kilti noras atsitraukti nuo esamųjų santykių. Eikite išvien su vidiniu balsu ir jūsų kelias bus einamas teisinga kryptimi. Dėmesys krypsta į ieškojimus, kartais tokius plačius, kuriems surasti neužtektų viso gyvenimo, tai atsidavimo simbolis, perlipantis per visus ego ir materialius išbandymus. Kelias, kuris leis jums pažinti save iš esmės geriau.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Aplankykite kaimą ar namus užmiestyje. Apislankykite svečiuose, pajusite palaimą ir draugų sutikimą, pilnatvę ir džiaugsmą. Visa ši harmonija išvaduos jus nuo bet kokių dvasinių ir protinių sunkumų, energijų laukai išsivalys ir mąstysite daug šviežiau. Tad skirkite laiko pabūti tokioje aplinkoje, kuri išlaisvins jus nuo atsakomybės naštos grandinių, leis pasimatyti su giminaičiais ar draugais, sudalyvauti malonioje šventėje. Kalba sukasi apie norus o likimas jums leido rinktis: turtai, šlovė, seksas, įkvėpimas, savimyla, pavydas, užmarštis. Tačiau dar vieno varianto trūksta, kuris šiuo metu galėtų apimti visa kas išvardinta ir tuo pačiu vestų jus unikalia kryptimi, tik jūsų sugalvota ir tik jums skirta. Idėjų atsirinkimo būtinybė. Pernelyg didelis jų kiekis neleis aiškiai suprasti savo norų. Būtina imtis veiksmų, padėsiančių išmesti visas mintis iš galvos, ir tinkamai susikaupus priimti į save pačią gryniausią iš jų.
Vandenis (01.21-02.19)
Peržvelkite savo darbo rezultatus ir truputėlį atsipūskite. Aplamai tai jūs visiškai įgalūs siekti ir pasiekti savo rankomis visko. Tačiau turite būti tikri, kad to jums užteks, paprasti darbai ir rezultatai. Skiriate daug laiko darbui ir uždirbate. Pažvelkite į savo kūrybą, kaip išradėjas ir rasite netikėtų sprendimų tiek versle tiek buitiniuose reikaluose. Išnaudokite naujas strategijas siekdami savo tikslų ir jūsų pastangų rezultatas neužtruks pasirodomas. Verčiau autoritetus pripažinti, nei neigti. Galbūt ir patys iš jų galėsite pasisemti naudingų minčių.  Pripažindami savo ydas ir trūkumus, laimite kur kas daugiau, nei gaišdami laiką priešinantis. Galbūt jūsų gyvenime atsirado kažkas, kas visiškai jus pavergė? Pataupykite jėgas, jų gali prireikti darbe. Rezultatai priklausomai nuo žodžio tvirtumo turėtų būti dosnūs. Jūsų padėtis nėra saugi. Tvirtas ir patogus „sostas“ dabar judinamas, iki kol jame darysis nebeįmanoma sėdėti. Viskas priklausys nuo jūsų kaip sugebėsite prisitaikyti.
Žuvys (02.20-03.20)
Kad ir kaip siekiate išsaugoti ar tiksliau apsaugoti esamą vietą, pastangos pasirodo visiškai tam buvo nereikalingos, kadangi panaudoti jų nepavyksta. Tai jausmas, kada rodos fronte lieki vienas, net ir vadovybė atsisako priimti geras jūsų idėjas. Kažkas kitas savo pasaulį mato kitu nei jūs kampu. Galimybių įveikti šias dirginančias situacijas, turėsite labai nedaug, tad pasistenkite kad jau pirmai progai pasitaikius būsite pasiruošę ne tik aklai kovoti ir pulti prieš bet ką, tačiau kad taktiškai ir apgalvotai sužaisite pergalingą žaidimą. Nesitikėkite, kad pergalės bus didelės, kitaip nusivilsite. Jums suteikta galimybė ne kliūtis įveikti, o jas apeiti. Krentanti intuicija, pasąmoningi gabumai tiesiog šiuo metu sunkiai veikia. Venkite medikamentų, alkoholio, emocijų perdozavimo. Tai harmonijos nestabilumas iššaukia vidinius konfliktus. Ypač suaktyvėjusi nuotaikų kaita, reikia atstatyti emocinį išsekimą.
             

Dienos TAROT korta:

34.jpg

Lankytojai

Mes turime 59 svečius prisijungusių

1000 ir 1 Meditacija

Medituok į plaukiančius išvirtusius medžius. Kai stebėsi jų formą, įvertink gražius išgraužimus ir laiko pražūtingumą ir įsivaizduok, kokią istoriją jie mena. Atkreipk dėmesį į tai, kokias žymes laikas paliko tavyje. Prisimink kiekvienos iš jų istoriją ir išmintį, kurią tu įgijai.

Fenomenai

Ką žinome apie kultūras žuvusias prieš šimtus metų. Kitaip sakant ar būtina slėpti istorijos atradimus, kad šiuolaikinė civilizacija su savo technikos ir kultūros laimėjimais atrodytų deramai? Suglumę žiūrime į senovės statinių liekanas Bolivijoje keturių tūkstančių metrų virš jūros lygio aukštyje, ir negalime suvokti, kad tokia aukšta kultūra žlugo. Dar sunkiau suvokti kultūrą, kuri smarkiai skiriasi nuo mūsiškės. Tačiau... Po Trečiojo Reicho kapituliacijos sąjungininkų pajėgos sudarė tyrimo grupes. Jos turėjo išaiškinti Vokietijos techninius pasiekimus.

Skaityti daugiau...