Savaitės horoskopas

2015-08-31 iki 2015-09-05

Avinas (03.21-04.20)
Sunkaus darbo nuopelnai paslepiami. Tikėtosios ir lauktos ovacijos atitenka kitiems. Jus pamiršta paminėti ir tai savotiškai nuvilia. Laikotarpis reikalaujantis didesnio dėmesio prieš ko nors imantis planuose ir kalbantis apie gerą veiksmų apgalvojimą. Šiek tiek pakritusi kūrybinė energija, pabūkite su savimi ten, kur jums yra maloniausia. Gražinkite savo sielos būseną į tą, kurioje atsimenate nuostabius pojūčius. Grįžkite ten, kur nebuvo jokių problemų, kur jaučiatės visišku savimi. Nepalanki savaitė meilės ryšiams. Galimas vidinis susidvejinimas, konfliktai su pačiu savimi. Tokiu chaoso laikotarpiu kylantį nerimą ramina artimų žmonių draugiją. Reikėtų vengti žmonių kompanijų, kuriose nejaučiate tvirtų jausmų ir ryšių. Dažnai tai meilės planų griūties ženklas, kalbantis apie neteisingą iliuziją, kuri sprogsta atsivėrus naujiems faktams. Ši nesėkmė tėra pamoka, nuopuolis skirtas jumyse atsirasti tuštumai. Ženklas geresniam pamatui ateityje, tiesiog reikia jį atitinkamai priimti. Paanalizuoti ir svarbiausia iš viso to, kas neramina ar nuvilia, įžvelgti šviesiąją pusę, bei paprastai ir nerūpestingai pasijuokti. Kiekviena tuštuma vėliau privalės būti užpildyta.
Jautis (04.21-05.22)
Mokėkite pralaimėti, mokėkite laimėti, mokėkite pasiekti abipusės pergalės ir abipusio pralaimėjimo, ne lygiųjų, tačiau kuomet niekas negauna išties tai ko norėjo. Jūsų danguje dūmai atspindi degradacijos ir konfliktuojančių interesų vaizdus. Susimąstykite ne tik apie save patį. Jūs gausite neblogų pamokų kurias turėsite priimti. Nesvarbu tai garbinga ar ne, žvelgiant iš oponentų pusės. Draugai keičia veidus, žmonės su kuriais dirbote nusigręžia, liekate vieni be pagalbos. Mokėkite pralaimėti. Apimantis pabudimo ir pradžios jausmas - jis visada toks svajingas, bet realiai sunkus. Esate savo karalystės valdovai ir kyla interesai ją tobulinti, tačiau susimąstykite ar verta pulti pildyti numatytus reikalus. Gali tekti pajusti ir artimųjų atitolimą, liūdesį. Visa tai lengvai pamiršite užsiimdami kūrybine veikla, kurioje išsiskirsite pasireikšdami kitaip. Turite drąsos įrodyti savo tiesas, tad tuo ir užsiimkite. Grožį būtinai sukursite, fantazija taps realybe, bet paplušėti turėsite iš peties.
Dvyniai (05.23-06.21)
Mažai vilčių, jog argumentų kovoje tapsite laimėtojais. Laikykitės ne prieštaraujančios, o nervų nekeliančios pozicijos. Jei ryšitės aršiai grumtis, tai viskas ko pasieksite, besitęsianti įtampa ir kova. Dažniausiai tai visų pusių pralaimėjimo ženklas, net jeigu ir yra laimėtojas, jis to nejaučia. Jis tiesiog toliau grumiasi o tai neduoda pasitenkinimo. Nepasiduokite destruktyviam žavesiui. Situacija dalinasi į du frontus ir jūs patys greitai pamatysite ar sugebėsite atsistoti laimėtojų pusėje. Kuomet situacija verčia jus jausti pasipiktinimą, neeikvokite energijos veltui. Tai ne jūs, o tiesiog aplinkybės stengiasi sumenkinti jūsų laisvą mąstyseną. Kuo jūs daugiau krimsitės dėl nuosmukio, tuo ilgesnis ir skausmingesnis gali pasirodyti kritimo kelias. Aplamai, susidoroti su užduotimis gali kilti sunkumų, ar taip atrodys. Galbūt šeimoje ar grupėje žmonių pagrinde visų dėmesį prikaustė negatyvumas ir nemalonumai, užuot sutelktas dėmesys į perspektyvos matymą.
Vėžys (06.22-07.22)
Būkite atidūs. Rezultatas jūsų rankose. Reikalaujama disciplina ir išmanymas, visiškas atsidavimas darbui. Galbūt tai privers situacijas kartotis ir jausti monotoniją, tačiau tai juk pagrindinis naujų įgūdžių variklis. Nepamirškite net smulkiausių detalių, kurios tokiu laikotarpiu jūsų darbams suteikia esminio žavesio. Darbinga ir naudinga savaitė. Įgausite praktikos, žinių, pinigų. Abejonių kupinas laikotarpis. Trūkumo jausmas, dvasinis atitolimas, prarastų galimybių supratimas. Tačiau galite pasidžiaugti, kad jūsų pusėje nuo šiol tvirti saitai, sutartys, tačiau kartu ir apribojimai. Mažai aistros ir užsidegimo kažką veikti. Nepilnavertiškumo jausmas gali paskatinti suvaidinti auką, noras ignoruoti savo poreikius ir kvailai atsisakinėti. Būtinas susitaikymas su padėtimi. Tai pašalins neigiamą padėties pusę.
Liūtas (07.23-08.22)
Kad ir kiek turėtumėte idėjų, darbo sąlygos atrodo pasenusios, nejaučiate stimulo stengtis. Nuobodūs ir varginantys veiksmai jūsų daugiau nieko nebeišmoko. Ar ne per ilgai užsiimate žemos energetikos veikla? Kalba eina apie darbo atsinaujinimus, paaukštinimus, kurie nesuteikia malonumo ar išvis neateina. Skirkite daugiau laiko surasti save. Emocinei tuštybei užvaldžius, gali pasirodyti, jog pasaulis aplink jus jau sukurtas, pasiektas ir nebėra ką į jį įdėti naujo. Iš dalies tai gerai. Atsiranda galimybė tiesiog džiaugtis ir būti laimingam vien dėl to, kas tave supa, tačiau ateities projektam ir kūrybiniams planams, plėtrai ir augimui sudėtingesnis metas. Laukia naujos instrukcijos. Atsiverkite naujovėms ir būkite imlūs teigiamoms idėjoms.
Mergelė (08.23-09.22)
Namuose nekelkite ir nesivelkite į rūpesčių keliančią vaidybą. Ne itin vaisingas laikotarpis. Ko gero bus nelengva suvokti savo vidų ir ko iš tiesų jis nori, to pasėkoje kūrybinės mintys ir fantazija nuslūgs. Tai nėra tamsusis laikotarpis, tiesiog protarpiais su debesimis. Iš tiesų jums šviečia saulė, tik galbūt ne taip ryškiai matosi. Narpliokite ir klausimai bus jums atsakyti. Jūsų laukia mįslė kurią turėsite įminti. Kuo aukščiau pakelsite norų kartelę, kuo labiau norėsite kažką pasiekti, tuo didesnė tikimybė, kad pastangos vaisių neatneš. Prognozuojamas susidūrimas su gudrybe, slaptu veikimu. Kartais tai apgaulių ar vagysčių ženklas, bėgimas nuo tiesos. Suaktyvėjęs darbas naktimis, dabar jums reikia palaikyti liežuvį už dantų.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Tokia jau ta realybė. Vairas prieš jus - vairuokite. Privalote išmokti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, jei tai dar nepadarėte. Kitu atžvilgiu, išgąstis jus pražudys o sprendimai kylantys ne iš jūsų sielos gelmių rinksis sunkų vidinės kovos kelią, kuris pareikalaus ir išorinių pastangų, stiprybės. Kritika visuomet veikia neigiamai ir yra ne konstruktyvaus prado. Nederėtų niekam į akis tiesiai išsakyti nemalonios tiesos.  O tai padarius, tikėkitės atgalinės bangos. Nevėluokite. Laikas jums pats brangiausias, tad jo gaišti niekams, ar pagal prioritetą mažiau vertingiems dalykams - nevertėtų. Nesąžiningai įgauti dalykai prarandami ir vargiai neša šiuo metu naudos. Sukčiavimas ir šnipinėjimas greičiausiai neatsipirks. Tai įvelia ir mokomuosius darbus, atsiskaitymus, dokumentus ir tt. Pagrinde tai neatsiperkančio šniukštinėjimo simbolis. Apgaudinėdami artimus žmones su kitais, galite sužinoti, jog ir jie jus apgaudinėjo. Kai kuriuos sprendimus gali rasti tik jūsų proto ramybė, tad neeikvokite energijos priešiškoms ugnims pakūrenti ir sutelkite dėmesį ties mįslės įminimu, kuri jums yra pateikiama.
Skorpionas (10.23-11.22)
Visiškas pasimetimas tamsoje. Neliko nieko aiškaus. Ypač pasunkėjęs protinis darbas. Priimdami ir suteikdami pagalbą pasieksite žymiai daugiau, tačiau daugiausia jos reikės jums. Gyvenime siekiate tikslų savarankiškai, tad galite ne visada užuosti klastą iš užnugario. Nuo jūsų traukiasi aktyvus mąstymas ir matymas. Gyvenimas iš esmės prognozuojamas geras. Dalykai susiję su įmonėmis, fabrikais, prekybos centrais. Finansinis saugumas. Visa tai priklauso jums, tereikia atidžiai pažvelgti kokiu būdu. Tam tikros taisyklės yra būtinos šiam komfortui pasikartoti ir ateityje. Šeimoje sutarimas, tradicijos. Sėkminga ir daug žadanti fazė.
Šaulys (11.23-12.21)
Dalykai susiję su jūsų saulės šviesiąja energija. Bendraukite, dalinkitės laime, džiaugsmu, pozityvia energija. Vaikiškas naivumas ir kūrybingumas. Pilnatvė ir pasitenkinimas meilėje. Seni santykiai ir pažintys atsinaujina į naujus lygius, užmezgamos malonios naujos pažintys. Pasitikėkite savimi ir tapsite apdovanoti maloniu buvimu dėmesio centre. Materialaus ir dvasinio gerbūvio klestėjimas pusiausvyroje, skaidrus ir tyras džiaugsmas. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės jums skiriamomis šviesiomis nuotaikomis. Prarastos galimybės, daugiausia fortūnos srityje. Privalote susitvarkyti su kreditoriais. Kylantis noras išlaidauti, vyresniųjų jums dovanotus pinigus išleisti prabangai. Tai gimdo kivirčus ir rietenas palikimo klausimais. Su jumis norima pasidalinti iš kartos į kartą einančia patirtimi, tad atitinkamai ją įvertinkite. . Ši savaitė daugiausia rodo užgyventus turtus, tiek materialia tiek mentaline prasme.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Norite jūs to ar ne tačiau atlikti sprendimus jums vis tiek teks, tad naudokitės proga ir nevėluokite! Nebijokite permainų, jei tai kiek nors atitolins jūsų dvasią nuo bailumo ir paprastos elgsenos. Galite išvysti ne itin malonų reginį, susidurti su jums nepatinkančiais žmonėmis. „Zombiai“, energetiniai vampyrai ir panašūs tipeliai supa ir vėl atakuoja. Geriausiai atsišaudyti pavyks naudojantis protu. Laikotarpis kuomet tenka atsigręžti į sukauptas santaupas, materialius reikalus, kuriuos sukaupėte jūs ar jūsų artimieji. Prisimenamas miesčioniškasis gyvenimo būdas, o ir mintys vis dažniau sukasi apie pinigus ir jų tvirtus kaupimo ar judėjimo pagrindus. Ar sugebėsite nepasiduoti ekstravagancijai, neperlenkti lazdos blaškantis tarp taupumo ir išlaidumo? Mažai noro keistis. Tikite kad jūsų kelias yra vienintelis kelias. Materialiai galite kontroliuoti kitus. Galite jaustis šiek tiek apsėsti. Pernelyg bėgdami nuo išlaidų paveiktumėte savo mąstyseną trumpa įžvalgumu.
Vandenis (01.21-02.19)
Svarbios žmonių nešamos naujienos. Jus lydi viltys ir kitų žmonių tikėjimas. Laikykitės išdidumo neperdėdami ir tikėkitės rezultatų, kurie atspindės nuopelnus. Patekę į dėmesio centrą, patenkinsite savo poreikį primauti. Jei likimas leidžia pasijusti pranašesniu už kitus, įsiliekite į tai tokiu būdu, kuris leistų jums pripažinti ir matyti tiesą, neužmiegant ant laurų. Privalu atiduoti pagarbą ir išreikšti džiaugsmą visiems, kurie dėl jūsų stengiasi. Temos susietos su meile ir mylimaisiais. Tai kylančios pagundos, laikas skirtas širdies ryšiams, malonūs ir draugiški susitikimai. Seksualinė harmonija ir dangiški santykių pojūčiai, malonumai krenta ant jūsų. Visa tai kas siejama su meile ir santykiais, artimiausiais žmonėmis, antrosiomis pusėmis. Laikotarpis turintis savyje jėgos neutralizuoti silpnų blogųjų energijų daromą poveikį gyvenimui.
Žuvys (02.20-03.20)
Pamatę ilgas eiles norėsite nuo jų pabėgti. Čia padėtų daugiau ryžto. Turite susikaupti savo asmenybės tobulinimui sutelkiant valią įveikti užduotis, kurioms jūsų asmenybė jau yra subrendusi. Pagalvokite kaip išvengtumėte ginčų su savimi. Šie debatai ir prieštaravimas nėra pagrįsti protu. Visa tai labai neskaidru. Nors yra tikimybė, kad jūs iš to turėsite naudos, tereikia susitelkti. Rodydami šališkumą, jau keliate save kartele aukštyn, tad kodėl nesusitelktus ir eiti kiaurai atvertas duris. Neigiama aplinkinių įtaka, psichinės pusiausvyros trūkumas, nepasitikėjimas, bereikalingas keliaklupsčiavimas prieš tradicijas ir savęs apribojimas. Kažkas stabdo jūsų aktyvų ir gyvybingą gyvenimą. Koją taipogi gali kišti nesklandumai su valdžios institucijomis, jose sukeliant diskusijas ir ginčus, kuriuos greičiausiai tektų pralaimėti. Neleiskite savo vidui mastyti juodais pojūčiais.

Dienos TAROT korta:
68.jpg