Savaitės horoskopas

2014-07-28 iki 2014-08-03

Avinas (03.21-04.20)
Nusiteikite optimistiškai. Pasitikėdami savimi eisite toliau, gausite daugiau. Tokiu būdu būsite žymiai patrauklesni o ir seksualinis pasitenkinimas, kiekybės ir kokybės prasme - išaugs. Jei kažką pradedate daryti tai iš visos širdies atsiduokite tiems dalykams. Reikalams įsibėgėti žavėkite aplinkinius charizmatiškumu ir žvalumu. Mylėkite pinigus tačiau juos kaupkite tikslams pasiekti, neidealizuokite jų pačių kaip tikslo. Savaitė rodanti gerą supratimą, kaip reikia ūkininkauti bei auginti derlių. Jei kiti pradės jus spausti, tikrai mažai šansų atsilaikyti. Rodomas dėmesys ir pasipriešinimas į jūsų puse nuo viso kolektyvo. Gali tekti pasiduoti ir pripažinti kitų idėjas. Geriausia ką galite daryti, tai prisijungti prie propaguojamo dalyko puoselėjimo, žinoma, jei jis iš esmės tenkina jūsų mėgstamos ar reikalingos veiklos pobūdį. Kartais įvykiai pakrypsta kebliais keliais. Suglumti irgi neverta. Esate ne vieni ir visuomet galite rasti jums reikalingą atsakymą padėsiantį apeiti problemas.
Jautis (04.21-05.22)
Tai puikus metas džiaugtis šeimynine laime bei harmonija, jūsų horizonte matosi šviesi ateitis, tad susiliekite ir eikite išvien su ja. Darbe, namuose, su draugais visas sritis persmelkė šventiška nuotaika. Jos šaltinis toks stiprus, kad liūdesio bangos blogiausiu atveju tik neutralizuotų visa tai. Ciklai baigsis suteikdami neapsakomo džiaugsmo, meilės dangus - nedebesuotas ir skaidrus, tad idealaus pasitenkinimo sulauksite be ypatingų pastangų. Mėgaukitės tuo kas jums yra suteikiama. Pykčiai tarp brolių ir seserų užuot pagarba ir meilė. Dėl perdozuotų svaigalų vakarėlio eiga gali pakrypti nemalonia linkme. Šiuo metu perdėtas džiaugsmas nori priminti karčią realybę. Jei trūksta ekspedicijos ar atitrūkimo nuo namų aplinkos, puikus laikotarpis to ir sulaukti. Projektai užbaigiami keldami žmonėms įspūdį.
Dvyniai (05.23-06.21)
Praktiškai matote, kaip problemos gali būti sutvarkytos. Be jokių nuoskaudų ar graužaties galite žmonėms pranešti net ir nemaloniausias naujienas. Jūsų patirtis leidžia suprasti, kad gyvenime būna ir blogiau ir tai aplinkiniai aiškiai iš jūsų pajaus. Laukiami materialūs objektai pasirodo kitame spindėjime nei buvo laukta, augalai vargiai augantys. Sulėtėjimas, pasisaugokite sužeidimų, traumų galimybės. Verčiau autoritetus pripažinti, nei neigti. Galbūt ir patys iš jų galėsite pasisemti naudingų minčių.  Pripažindami savo ydas ir trūkumus, laimite kur kas daugiau, nei gaišdami laiką priešinantis. Galbūt jūsų gyvenime atsirado kažkas, kas visiškai jus pavergė? Pataupykite jėgas, jų gali prireikti darbe. Rezultatai priklausomai nuo žodžio tvirtumo turėtų būti dosnūs. Jūsų padėtis nėra saugi. Tvirtas ir patogus „sostas“ dabar judinamas, iki kol jame darysis nebeįmanoma sėdėti. Viskas priklausys nuo jūsų kaip sugebėsite prisitaikyti.
Vėžys (06.22-07.22)
Nepriimama jokia kritika, troškimai reikalaujami būti įvykdomi. Sustabarėjęs metas, tačiau dėl savo slaptų siekių galite kitiems pasirodyti žiaurus. Reikalingi besąlygiškai paklūstantys žmonės. Rizika ir baimė gali atbaidyti nuo naujų projektų ir idėjų, bent jau kurį laiką. Aplankykite kaimą ar namus užmiestyje. Apislankykite svečiuose, pajusite palaimą ir draugų sutikimą, pilnatvę ir džiaugsmą. Visa ši harmonija išvaduos jus nuo bet kokių dvasinių ir protinių sunkumų, energijų laukai išsivalys ir mąstysite daug šviežiau. Tad skirkite laiko pabūti tokioje aplinkoje, kuri išlaisvins jus nuo atsakomybės naštos grandinių, leis pasimatyti su giminaičiais ar draugais, sudalyvauti malonioje šventėje.
Liūtas (07.23-08.22)
Sekantis laikotarpis paryškins jūsų pasitikėjimą savimi, kandų protą, atvirumą, audringumą, išmintį, galingą intelektą tačiau kartais netaktišką ir šiurkštų. Analizuokite situacijas prasiplėšdami pro jausmų debesis ir miglas. Apšvieskite savo gyvenimą. Apmąstykite padėtį, interpretuokite ir aiškinkite mintį taip, kaip kiti interpretuoja sapnus, ir darykite praktines išvadas. Kaip patarimas širdies reikaluose vengti santykius aštrinti. Jumyse dabar dviguba energija. Nesąžiningai įgauti dalykai prarandami ir vargiai neša šiuo metu naudos. Sukčiavimas ir šnipinėjimas greičiausiai neatsipirks. Tai įvelia ir mokomuosius darbus, atsiskaitymus, dokumentus ir tt. Pagrinde tai neatsiperkančio šniukštinėjimo simbolis. Apgaudinėdami artimus žmones su kitais, galite sužinoti, jog ir jie jus apgaudinėjo. Kai kuriuos sprendimus gali rasti tik jūsų proto ramybė, tad neeikvokite energijos priešiškoms ugnims pakūrenti ir sutelkite dėmesį ties mįslės įminimu, kuri jums yra pateikiama.
Mergelė (08.23-09.22)
Tokia jau ta realybė. Vairas prieš jus - vairuokite. Privalote išmokti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, jei tai dar nepadarėte. Kitu atžvilgiu, išgąstis jus pražudys o sprendimai kylantys ne iš jūsų sielos gelmių rinksis sunkų vidinės kovos kelią, kuris pareikalaus ir išorinių pastangų, stiprybės. Kritika visuomet veikia neigiamai ir yra ne konstruktyvaus prado. Nederėtų niekam į akis tiesiai išsakyti nemalonios tiesos.  O tai padarius, tikėkitės atgalinės bangos. Nevėluokite. Laikas jums pats brangiausias, tad jo gaišti niekams, ar pagal prioritetą mažiau vertingiems dalykams - nevertėtų. Nesusidarykite išankstinio požiūrio į gyvenimą, kuris klaidintų. Perdėtas emocionalumas iššauks užsiplieskimą, toliau seka nuotaikų permainos ir neprotingi poelgiai. Saugokitės viso to. Tiesiog nesistenkite malonumų ir darbų sujungti į vieną. Tai liečia ir kitus nesuderinamus dalykus, ar skirtingas rūšis vienoje vietoje. Tiesiog toks sumanymas dabar neturės galimybės pasisekti. Kalba eina apie norą atlikti tiksliai sumanytus darbus netinkamų sąlygų apsuptyje.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Daugiausia reikalai susieti su verslo užtrukimais, planuoti grafikai turi keistis. Savo veiklą turėsite derinti pagal naujai susiklostančias situacijas, jauskite kuo mažiau nusivylimo. Išsamiau pažvelgus į šią jūsų savaitę tai problemų pabaigos etapas. Tiksliai apibrėžti procesą būtų pakankamai netikslu, reikalingas jūsų įžvalgumas. Nepalanki padėtis nuo jūsų traukiasi, tačiau kartais sunkus darbas ir triūsas neatsiperka. Kuo sunkiau tenka dirbti tuo rezultatai prastesni. Nepersistenkite. Kalba sukasi apie norus o likimas jums leido rinktis: turtai, šlovė, seksas, įkvėpimas, savimyla, pavydas, užmarštis. Tačiau dar vieno varianto trūksta, kuris šiuo metu galėtų apimti visa kas išvardinta ir tuo pačiu vestų jus unikalia kryptimi, tik jūsų sugalvota ir tik jums skirta. Idėjų atsirinkimo būtinybė. Pernelyg didelis jų kiekis neleis aiškiai suprasti savo norų. Būtina imtis veiksmų, padėsiančių išmesti visas mintis iš galvos, ir tinkamai susikaupus priimti į save pačią gryniausią iš jų.
Skorpionas (10.23-11.22)
Geriausia išeitis atsiriboti ir emociškai neišsireikšti. Proporcijos ir pusiausvyra dabar yra pagrindiniame vaidmenyje. Jūs trokštate laisvės ir išsivadavimo, tačiau daugiau galite veikti iš intuicijos nei matymo. Jūsų nuomonė ir pozicija tokie tvirti, kad nesujudintų net uolos. Būtina atskirti fantaziją nuo tikrovės. Jūsų protas gali apsiginti nuo gręsiančio puolimo. Net jeigu ir išlaikote dvasinį ryšį su artimaisiais, kada jums sunku, materialūs reikalai turi pasitraukti iš jūsų minčių, net skaudžiausiais atvejais. Gelbėti galėtų tikslingas veiksmų planas nukreiptas santarvės atmosferos linkme. Tai kas jus supa dar nereiškia kad tai turi nesibaigti, tiesiog mažiau institucijų ir oficialių organų yra nusiteikę jums šiuo metu padėti. Sėkmės ir nesėkmės bangos visada vaikšto išvien. Pajutę blogąją prisiminkite, kas visuomet jus sugeba išvesti į gerą nuotaiką, nuo ko prasideda jūsų sėkmės banga, ir eikite jos link.
Šaulys (11.23-12.21)
Didėja emocionalumas, pasimetimas, silpsta aiškios ateities matymas. Svarbu išlikti su savimi sąžiningu ir savęs neapgaudinėti, kad viską gerai suprantate. Jei nežinote ką daryti, kad situacija pasikeistų, geriau patylėkite. Apkalbos ir menkaverčiai asmenų pažeminimai tegul neužsilieka jumyse. Matykite pasaulį be kitų nuomonės, jums reikia nuo viso to išsivalyti. Šiuo metu svarbiau išlaikyti ryšį su realybe nei pasinerti į muilo operų scenarijus, ar kitokias išgalvotas istorijas. Padidėjusi mėnulio įtaka kviečia gyventi aktyvesnį gyvenimą naktį, tamsoje. Prisitaikyti „potvynio“ procesams. Į jus plūsta energija kalbanti apie drąsų fizinį ir protinį užsidegimą įvykdyti planus, ir ne tik savo, bet dar ir kolegų dėl to, kad gautumėte paaukštinimą, naują gerą perspektyvą ar poziciją. Gali kilti problemų dėl vakarėlio ar panašios šventės, turėtumėte aiškiai išreikšti save, kitaip gali jūsų nesuprasti. Geriausiai tinka juokas ir anekdotai. Ryžto trūkumas ir nestabilumas nieko gero jums neatneš. Praneškite apie save, jūs esate įdomi ir linksma asmenybė. Pasisemkite vaikiškos naivuoliškos energijos ir liekite savo entuziazmą į visų širdis.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Fantazijos ir svajonių trūkumas daro žmogų kenkėjišką pačiam sau. Saugokitės savo veiksmų, kurie menkintų jūsų sielą, sunkintų karmą. Pilnaverčiam gyvenimui reikia pastangų ir siekių, rodyti troškimus entuziastingai. Pro jūsų akis teka pasirinkimų ir variantų grandinė, turite nuspręsti kas jus iš tiesų traukia, ir ko reikėtų atsisakyti. Esate gundymų akiratyje ir jums gali būti kišami visiškai nereikalingi dalykai. Būtinas ryžtas iš jūsų pusės. Sunkus laikotarpis pareikalausiantis iš jūsų ištvermės ir stiprybės. Daugiausia jūs patys kuriate sau spąstus nei kad jie pasirodys realūs. Jausmai, kurie šiuo metu gali pjaustyti jūsų mintis yra kaltė ir nerimas. Jaučiatės padarę kažką blogai? Nesigailėkite prarastos praeities, kaupkite jėgas ateičiai. Kartais gyvenimo nuopuolis atveria ypatingai gerą perspektyvą ateičiai. Jūs atitrunkate nuo pasaulio į tamsą kurioje labai aiškiai matosi iš kur sklinda šviesa. Pajudėsite iš šio nervingo taško, tik kuomet nebeabejosite jums suteikiamomis galimybėmis. Gali sutrikti miegas.
Vandenis (01.21-02.19)
Praeityje priimti neapgalvoti sprendimai dabar jus visiškai įtakos, galbūt netgi iššvaistysite savo energiją. Tai gali sietis ir su netikėtais palankiais rezultatais, tačiau santykis yra nedėkingai nelygus. Nesiimkite daug darbų vienu metu. Pasistenkite jog veiktumėte apgalvotai ir kiek galima atidžiau, jums šiuo metu jo išties reikia. Tereikia veikti apsvarstytai. Viskame jauskite sąžiningumą patys nuo jo nenusigręždami. Bendraudami su žmonėmis laikykitės harmonijos principų ir bendrą kalbą bus rasti paprasčiau nei paprasta, nebijokite būti atsakingi už savo veiksmus, o toks elgesys pakels jus jų akyse jei ne vienu tai bent keliais laipteliais aukščiau už juos. Visi argumentai turi dvi puses, matykite jas abi. Metas susidurti su institucijomis ar patiems praverstų oficialumas.
Žuvys (02.20-03.20)
Jūsų gynybinė padėtis tvirtesnė nei jus puolančiųjų tad savo jėgomis galite neabejoti. Versle, darbe namie - debatai, diskusijos, vaidai, nesutarimai... Kuo mažiau vargo - tuo geresni rezultatai. Aplamai, tai jūsų situaciją daug tvirtesnė nei konkurentų. Turite valios atsisakyti ir nepriimti bendruomenės jums peršamos nuomonės. Tai aiškus metas, kada tenka susidurti su jūsų išsikovotos vietos patikrinimu. Daugiausia paramos turėsite suteikti sau patys. Puiki diena žaidimams ir sportinei veiklai, tačiau pergalė dar nepasiekta.  Šeima tampa pagrindinėje rolėje. Tačiau ji ginama besąlygiškai. Kas eina prieš ją, susidurs su visiška antipatija. Niekas nenori girdėti matyti ar žinoti šeimos narių daromus blogus dalykus. Šiuo metu ji yra aukščiausioje savęs iškėlimo būklėje ir visiškai atsisakoma tokį vaizdą smukdanti nuomonė. Reikalaujama ištikimybė, atsakomybė ir lojalumas. Kažkas nori ir reikalauja išlaikyti paslaptis, ypač susijusias su žmonių ydomis.
Dienos TAROT korta:
monetos01.jpg
Išmintingi pasakymai:
160 Dorybių tobulinimas Įsivaizduok, kad laikai medinį indą apneštą laikmečio dulkių. Kiekvieną
kartą jį paėmęs, palieki pėdsaką. Pasirink gerą kokybę ir įsivaizduok, kaip  kiekvieną kartą
prisilietus, tobulėji. Pasistenk ir pats prisidėti prie to.
Kviečiame aplankyti:

Astro mechanika
Kviečiame aplankyti klausimų sritį, kurioje padėsime surasti atsakymus į reikalingus klausimus. Pažinti save ir artimuosius, per Astrologijos prizmę.