Savaitės horoskopas

2015-01-26 iki 2015-02-04

Avinas (03.21-04.20)
Pasitelkite įžvalgumą ir šviežias idėjas. Tik pasitikėjimas savimi ves jus nauja kryptimi. Suraskite taip reikalingo entuziazmo ir naiviu - vaikišku gyvumu išnaudokite jums pasitaikiusią progą. Jei patys nesiimsite naujos veiklos tai drąsiai išjudinsite kitus. Leiskitės į šį jums siūlomą naują žaidimą. Sutelkite dėmesį į studijuojamą dalyką, puikus ir reikalingas metas tobulėti. Pakliuvote į keblią vietą. Sėslioji palaima. Kur turėtų vystytis tvirti pamatai aiškiai trūksta stabilumo. Nesusišnekėjimas ir tarp giminių vyraujantis skirtingas požiūris kaip elgtis, kaip reikėtų daryti. Metas kuomet galite klestėti, tik neklampinkite savęs ten kur jaučiate negerumus. Darbus atlikdami nuodugniai neabejotinai susilauksite kolegų simpatijos.
Jautis (04.21-05.22)
Mintys klajos po praeitį. Nostalgiški prabėgusių dienų prisiminimai, viduje iš naujo vėl patiriate išgyvenimus. Gėlės, dovanos, apsilankymai po senai nelankytas vietas, daugiausia vaikystės draugų susitikimai. Aplamai rekomenduojama praleisti laiko su vaikais ar vietovėse, kuomet patys buvote vaikai. Jūsų laukia nauja ar seniai matyta erdvė.Saugokite ją nuo blogų emocijų, tačiau drąsiai dalinkitės ir pasidžiaukite ja su kitais. Negalite išspręsti problemų? Pasitelkite į pagalbą kitus. Aiškiai jūsų gabumai su nutikusiais dalykais gali pasirodyti per menki. Pagrinde tai išorinės jūsų kliūtys. Tai neturi nieko bendro su vidumi neturintys gedimai, nebent tiek, kiek tai gali būti susiję su atminties sutrikimais. Streikuojantys varikliai ir pagrindinės procesų grandinės dalys.
Dvyniai (05.23-06.21)
Rodomas skubėjimas produkcijos ir pagamintos kūrybos srityje. Toks skubinimasis daugiausia rodo nebaigtus darbus, pateikiamus žmonėms. Neabejokite savo pajėgumu. Atlikite užduotį ir pamatysite ar einate savo keliu. Jei kyla nerimas dėl ateities - veikite. Truputėlį šventiškas mintis nuo savęs atitraukite ir pradėkite aiškintis savo galimybes. Kažkas vis negali išsispręsti? Atidžiai stebėkite savo charakterio veiksmus, galite tapti nepastovūs, neteisingi ar įtūžę. Objektyvus mąstymas visada sugražina balansą. Stebėkite visus argumentus iš abiejų pusių, galėdami prisiimti atsakomybę už savo veiksmus sukursite harmoningesnę bei sąžiningesnę darbo ir namų aplinką. Ne tik pavienių žmonių veiksmai, bet ir visa jus supanti sistema šiek tiek išsiderino ir sprendimai priimami šališki.
Vėžys (06.22-07.22)
Pamatę ilgas eiles norėsite nuo jų pabėgti. Čia padėtų daugiau ryžto. Turite susikaupti savo asmenybės tobulinimui sutelkiant valią įveikti užduotis, kurioms jūsų asmenybė jau yra subrendusi. Pagalvokite kaip išvengtumėte ginčų su savimi. Šie debatai ir prieštaravimas nėra pagrįsti protu. Visa tai labai neskaidru. Nors yra tikimybė, kad jūs iš to turėsite naudos, tereikia susitelkti. Rodydami šališkumą, jau keliate save kartele aukštyn, tad kodėl nesusitelktus ir eiti kiaurai atvertas duris. Sulaukėte raginimo iš aukščiau kuo tikėti o kuo ne. Jaučiate ryžtą aplinką pakeisti, ieškoti naujos sėkmės. Ryšitės kelionei, kuri priverstų atsikratyti priklausomybių, saitų su beprasmiškai dalykais. Nenuostabu, jei sulauksite žinios nuo toli esančio draugo. Didėja noras pasinerti į antgamtiškus dalykus. Esamieji pasiekimai nebetenkina, ieškosite būdų, kaip galėtumėte įgauti naujų. Matomai toks sprendimas vestu jus į gerą.
Liūtas (07.23-08.22)
Didelė jėga užvaldo jūsų protą tiek meilėje tiek neapykantoje, tiek kūryboje tiek griovime. Ar tai bus jūsų kaip tirono ar kaip didžio kūrėjo augimas. Žavėsite aplinkinius žvitriu sumanumu ir išradingumu. Metas prasibrauti pro iliuzijas, įvertinti visus už ir prieš, kas yra gerai ir blogai, stiprėjanti ryšys su realybe. Sekantis iššūkis leis patobulinti gyvenimo kokybę. Jei dėsite pastangas, jos nenueis veltui ir jus lydės sėkmė. Kad ir kiek turėtumėte idėjų, darbo sąlygos atrodo pasenusios, nejaučiate stimulo stengtis. Nuobodūs ir varginantys veiksmai jūsų daugiau nieko nebeišmoko. Ar ne per ilgai užsiimate žemos energetikos veikla? Kalba eina apie darbo atsinaujinimus, paaukštinimus, kurie nesuteikia malonumo ar išvis neateina. Skirkite daugiau laiko surasti save.
Mergelė (08.23-09.22)
Jums suteikiami patarimai kurių derėtų paklausyti. Būtina sutarti su valdžia. Ji šiuo metu jus daugiausia įtakos. Žinoma galite rizikuoti remiantis vien savo nuovokumu, jis pakankamai aštrus. Esate šeimos žmogus ir jums gali tekti patirti išbandymų. Ko gero neatsispirsite priimti jums skirtas užduotis, iššūkius ir būtinumus. Dėl to, kas jūsų širdžiai rūpi, eisite net ir per ugnį. Tad darykite tai kuo nuoširdžiau. Pasitikėkite savimi, esate kūrėjas ir žiūrite tinkama linkme. Sunkaus darbo nuopelnai paslepiami. Tikėtosios ir lauktos ovacijos atitenka kitiems. Jus pamiršta paminėti ir tai savotiškai nuvilia. Laikotarpis reikalaujantis didesnio dėmesio prieš ko nors imantis planuose ir kalbantis apie gerą veiksmų apgalvojimą. Šiek tiek pakritusi kūrybinė energija, pabūkite su savimi ten, kur jums yra maloniausia. Gražinkite savo sielos būseną į tą, kurioje atsimenate nuostabius pojūčius. Grįžkite ten, kur nebuvo jokių problemų, kur jaučiatės visišku savimi.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Kalba sukasi apie dingusius faktus. Atsisakymą priimti naujus dalykus, vien dėl to, kad jie kertasi su senųjų dalykų politika. Tai iškreiptos tiesos ieškojimas. Puolimas lauk iš savo visų apibrėžimų tam, kad nusistovėjusi padėtis yra žinomesnė. Tokia nuostata gali visiškai blokuoti šviežią, revoliucingą ir uždegančią informaciją. Vyrauja konservatyvizmas. Geriausia išeitis atsiriboti ir emociškai neišsireikšti. Proporcijos ir pusiausvyra dabar yra pagrindiniame vaidmenyje. Jūs trokštate laisvės ir išsivadavimo, tačiau daugiau galite veikti iš intuicijos nei matymo. Jūsų nuomonė ir pozicija tokie tvirti, kad nesujudintų net uolos. Būtina atskirti fantaziją nuo tikrovės. Jūsų protas gali apsiginti nuo gręsiančio puolimo.
Skorpionas (10.23-11.22)
Verčiau autoritetus pripažinti, nei neigti. Galbūt ir patys iš jų galėsite pasisemti naudingų minčių.  Pripažindami savo ydas ir trūkumus, laimite kur kas daugiau, nei gaišdami laiką priešinantis. Galbūt jūsų gyvenime atsirado kažkas, kas visiškai jus pavergė? Pataupykite jėgas, jų gali prireikti darbe. Rezultatai priklausomai nuo žodžio tvirtumo turėtų būti dosnūs. Jūsų padėtis nėra saugi. Tvirtas ir patogus „sostas“ dabar judinamas, iki kol jame darysis nebeįmanoma sėdėti. Viskas priklausys nuo jūsų kaip sugebėsite prisitaikyti. Jūs esate žmogus, suradęs save, ir kažkoks jūsų gyvenimo etapas įgavo tobulą formą. Aiškiai girdite savo pašaukimą, norite bėgti per pasaulį išskėstomis rankomis. Geresnio pasisekimo kelionėse nei šią savaitę sunkiai rasite. Tiesiog idealus metas pažinti pasaulį. Norai čia pat ant išsipildymo slenksčio. Sėkmės banga juda ir atneša jums patiksiančius įvykius. Tikėkite jums besišypsančia ateitimi. Pasinaudokite šią savaitę atsiveriančiais vartais pereiti į savo pasaulį.
Šaulys (11.23-12.21)
Pasimėgaukite materialia laime, savo pasiekimais. Šis pasitenkinimas ir gerbūvis gašliai pildys jūsų troškimus. Pasidžiaukite savo pasiekimais, kokie jie bebūtų. Visa tai yra kuriama jums, kaip išbandymas ar jūs pasiklysite savajame ego ar vis dėl to pakilsite aukščiau jo. Čia nėra vietos nei nerimtam požiūriui, nei vienpusiam jausmų pasaulio aukštinimui. Iš tikrųjų svarbu yra tai, kad jums rūpimus klausimus lemtų sielos interesai. Ir kad jūs galėtumėte puikiai valdyti jausmus. Tiesa galite jaustis šiek tiek vieniši. Geriausiu atveju jus lydi atsitiktinumas, neleidžiantis sutikti pageidaujamų žmonių. Kitu atveju, žmonės vieni nuo kitų nusisuka, vengia susitikimų, jaučiasi išblėsę ir abejingi. Sąjungoje nenoras pripažinti vienas kito tiesas. Jums reikia palaikyti santarvę ir simpatiją. Kalbėkite savo sielos balsu, jūs kylate į naują dvasinio tobulėjimo lygmenį.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Prarastos galimybės, daugiausia fortūnos srityje. Privalote susitvarkyti su kreditoriais. Kylantis noras išlaidauti, vyresniųjų jums dovanotus pinigus išleisti prabangai. Tai gimdo kivirčus ir rietenas palikimo klausimais. Su jumis norima pasidalinti iš kartos į kartą einančia patirtimi, tad atitinkamai ją įvertinkite. . Ši savaitė daugiausia rodo užgyventus turtus, tiek materialia tiek mentaline prasme. Namuose nekelkite ir nesivelkite į rūpesčių keliančią vaidybą. Ne itin vaisingas laikotarpis. Ko gero bus nelengva suvokti savo vidų ir ko iš tiesų jis nori, to pasėkoje kūrybinės mintys ir fantazija nuslūgs. Tai nėra tamsusis laikotarpis, tiesiog protarpiais su debesimis. Iš tiesų jums šviečia saulė, tik galbūt ne taip ryškiai matosi. Narpliokite ir klausimai bus jums atsakyti.
Vandenis (01.21-02.19)
Išoriniai ir vidiniai išgyvenimai apmiršta, sulėtėja ir užtrunka ilgiau, nei buvo laukta. Nuovargis ir motyvacijos trūkumas dabar turėtų likti jūsų dėmesio centre, kaip problema, kurią reikia išspręsti. Paleiskite pavydą lauk nuo savęs. Tai energija, kuri sako, jog jūs trokštate eiti skirtingu keliu. Labai tikėtinas dalykas, kad jūsų nuopelnai dabar kažkam kelia pavydą. To pasėkoje galite susilaukti nebūtų gandų. Katastrofos iš to didelės daryti nereikėtų, tačiau jūsų nuopelnais gali suskubti pasinaudoti ir kiti. Tai puikus metas džiaugtis šeimynine laime bei harmonija, jūsų horizonte matosi šviesi ateitis, tad susiliekite ir eikite išvien su ja. Darbe, namuose, su draugais visas sritis persmelkė šventiška nuotaika. Jos šaltinis toks stiprus, kad liūdesio bangos blogiausiu atveju tik neutralizuotų visa tai. Ciklai baigsis suteikdami neapsakomo džiaugsmo, meilės dangus - nedebesuotas ir skaidrus, tad idealaus pasitenkinimo sulauksite be ypatingų pastangų. Mėgaukitės tuo kas jums yra suteikiama.
Žuvys (02.20-03.20)
Širdies reikalams viena iš sunkesnių savaičių. Tai paaštrėję konfliktai, ašaros, bėdos meilėje. Didžioji dalis šios nevilties gali būti įsivaizduojama, tačiau matomas ir realus pagrindas jai įvykti. Sunkiomis akimirkomis prie žmogaus kimba dar daugiau smulkių problemų, tad nesivelkite į kritimą žemyn. Geriausias metas menininkams, rašytojams ir atlikėjams, kurie iš skausmo gali paversti puikiausius kūrinius. Užsiimkite tokia veikla, kuri jūsų prastą savijautą darytų gera, ir atneštų naudos. Tikrai toks kelias yra. Reikalai atsigręžiantys į pinigus. Sveikatos ir sąmoningumo poveikis šiuo metu neegzistuoja. Rodomas asmuo kuris nori apmokėti tik savo dalį. Paprašytas asmuo nieko nedarys, nieko nepadės. Kitais atvejais tai žinios apie pinigus, tačiau iš blogosios pusės, tokios kaip netikėti mokesčiai, sutrikusios įplaukos. Jus nori pagauti išlaidumas ir pasirodymas prieš kitus, galbūt net visiškai nereikalingas komforto vaikymasis, nenešantis jokio tikro pilnatvės jausmo ar pasitenkinimo.

Dienos TAROT korta:
47.jpg