Savaitės horoskopas

2015-07-27 iki 2015-08-02

Avinas (03.21-04.20)
Neryžtingumas, nedrąsūs veiksmai, niekinamas požiūris į save. Bijote kad nemokate panaudoti savo sugebėjimų ir talentų, rodomo mokytojai, norintys uždirbti, tačiau nusiplauti nuo darbų. Juokai ir tušti pažadai. Nustokite nerimauti, visuomet taip buvo ir greičiausiai dar bus, kad jus mėgs, nekęs ir liks jums neutralūs tolygiai pasiskirstęs kiekis žmonių. Dabar jūsų dangus tapo realus, tiesiog po jūsų kojomis. Netikėtai išlindus naujienoms pasistenkite į jas reaguoti neperdėtai jautriai ar emocingai. Sulaukę romantiškos atmosferos veikite pagal savo intuiciją. Prireikus sugebėkite atleisti. Pavojus tyko ten, kur vidus nori pasielgti lengvabūdiškai. Mažas suktybes naudokite publikai žavėti, tačiau ne rimtiems reikalams atlikti. Galimybė susilieti emociškai su studijuojamais dalykais. Suprasti juos iš pagrindų.
Jautis (04.21-05.22)
Net jeigu ir išlaikote dvasinį ryšį su artimaisiais, kada jums sunku, materialūs reikalai turi pasitraukti iš jūsų minčių, net skaudžiausiais atvejais. Gelbėti galėtų tikslingas veiksmų planas nukreiptas santarvės atmosferos linkme. Tai kas jus supa dar nereiškia kad tai turi nesibaigti, tiesiog mažiau institucijų ir oficialių organų yra nusiteikę jums šiuo metu padėti. Sėkmės ir nesėkmės bangos visada vaikšto išvien. Pajutę blogąją prisiminkite, kas visuomet jus sugeba išvesti į gerą nuotaiką, nuo ko prasideda jūsų sėkmės banga, ir eikite jos link. Mažėjančios galimybės iš kompromisų sulaukti naudos. Išminties ir žinių troškimas - geras pasirinkimas paleidžiant save nuo sunkių emocinių nešulių ir materialių prisirišimų. Siurprizai ir netikėtumai matomi jūsų kelyje. Tačiau tai, kas gali taip jus sužavėti ir pakerėti, slepia ne tik šviesiąsias puses. Bėdos ir baimės šiuo atveju ateina su perdėtomis emocijomis. Išlikite ramūs.
Dvyniai (05.23-06.21)
Apimantis pabudimo ir pradžios jausmas - jis visada toks svajingas, bet realiai sunkus. Esate savo karalystės valdovai ir kyla interesai ją tobulinti, tačiau susimąstykite ar verta pulti pildyti numatytus reikalus. Gali tekti pajusti ir artimųjų atitolimą, liūdesį. Visa tai lengvai pamiršite užsiimdami kūrybine veikla, kurioje išsiskirsite pasireikšdami kitaip. Turite drąsos įrodyti savo tiesas, tad tuo ir užsiimkite. Grožį būtinai sukursite, fantazija taps realybe, bet paplušėti turėsite iš peties. Net jeigu ir išlaikote dvasinį ryšį su artimaisiais, kada jums sunku, materialūs reikalai turi pasitraukti iš jūsų minčių, net skaudžiausiais atvejais. Gelbėti galėtų tikslingas veiksmų planas nukreiptas santarvės atmosferos linkme. Tai kas jus supa dar nereiškia kad tai turi nesibaigti, tiesiog mažiau institucijų ir oficialių organų yra nusiteikę jums šiuo metu padėti. Sėkmės ir nesėkmės bangos visada vaikšto išvien. Pajutę blogąją prisiminkite, kas visuomet jus sugeba išvesti į gerą nuotaiką, nuo ko prasideda jūsų sėkmės banga, ir eikite jos link.
Vėžys (06.22-07.22)
Spinduliuojate aristokratiškumu. Nors ir darbe bei kūryboje galite jaustis kiek vidutiniški, tačiau tai puikus užtikrintos sėkmės simbolis. Esate meistriški ir atkakliai judate tikslo link. Galbūt kiek smulkmeniški, tačiau visi trūkumai bendradarbiaujant lengvai pastebimi ir pašalinami, ko pasėkoje profesionalumas tik auga. Norint pasiekti veiksnią strategiją aplinkinių nuomonė šiuo atveju yra svarbi. Naujas startas, tikėkite savo gabumais. Žinote puikų kelią pirmyn, tad veikite įkvėpimo idėjų vedami ir nesunkiai prieisite prie problemų sprendimo. Gali ne kartą tekti patirti įspūdingo jaudulio pojūtį. Geros jėgos sups dirbančius versle. Materialūs klausimai taip pat nekels rūpesčių. Vienintelė kliūtis gali būti sunkaus darbo apkrova, tokiu atveju veikite ryžtingai ir drąsiai. Meilėje reikalinga seksualinė iniciatyva iš jūsų pusės. Kūrybinės pradžios laikas. Resursai jums pasiekiami, troškimai realūs. Visa tai liejasi į didingą jėga, kuri pasiruošusi įgyvendinti svajones. Kalba eina apie tvirtėjančią valią statyboms.
Liūtas (07.23-08.22)
Pamatę ilgas eiles norėsite nuo jų pabėgti. Čia padėtų daugiau ryžto. Turite susikaupti savo asmenybės tobulinimui sutelkiant valią įveikti užduotis, kurioms jūsų asmenybė jau yra subrendusi. Pagalvokite kaip išvengtumėte ginčų su savimi. Šie debatai ir prieštaravimas nėra pagrįsti protu. Visa tai labai neskaidru. Nors yra tikimybė, kad jūs iš to turėsite naudos, tereikia susitelkti. Rodydami šališkumą, jau keliate save kartele aukštyn, tad kodėl nesusitelktus ir eiti kiaurai atvertas duris. Būkite atidūs. Rezultatas jūsų rankose. Reikalaujama disciplina ir išmanymas, visiškas atsidavimas darbui. Galbūt tai privers situacijas kartotis ir jausti monotoniją, tačiau tai juk pagrindinis naujų įgūdžių variklis. Nepamirškite net smulkiausių detalių, kurios tokiu laikotarpiu jūsų darbams suteikia esminio žavesio. Darbinga ir naudinga savaitė. Įgausite praktikos, žinių, pinigų.
Mergelė (08.23-09.22)
Kad ir kiek turėtumėte idėjų, darbo sąlygos atrodo pasenusios, nejaučiate stimulo stengtis. Nuobodūs ir varginantys veiksmai jūsų daugiau nieko nebeišmoko. Ar ne per ilgai užsiimate žemos energetikos veikla? Kalba eina apie darbo atsinaujinimus, paaukštinimus, kurie nesuteikia malonumo ar išvis neateina. Skirkite daugiau laiko surasti save. Pamatę ilgas eiles norėsite nuo jų pabėgti. Čia padėtų daugiau ryžto. Turite susikaupti savo asmenybės tobulinimui sutelkiant valią įveikti užduotis, kurioms jūsų asmenybė jau yra subrendusi. Pagalvokite kaip išvengtumėte ginčų su savimi. Šie debatai ir prieštaravimas nėra pagrįsti protu. Visa tai labai neskaidru. Nors yra tikimybė, kad jūs iš to turėsite naudos, tereikia susitelkti. Rodydami šališkumą, jau keliate save kartele aukštyn, tad kodėl nesusitelktus ir eiti kiaurai atvertas duris.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Aplankykite kaimą ar namus užmiestyje. Apislankykite svečiuose, pajusite palaimą ir draugų sutikimą, pilnatvę ir džiaugsmą. Visa ši harmonija išvaduos jus nuo bet kokių dvasinių ir protinių sunkumų, energijų laukai išsivalys ir mąstysite daug šviežiau. Tad skirkite laiko pabūti tokioje aplinkoje, kuri išlaisvins jus nuo atsakomybės naštos grandinių, leis pasimatyti su giminaičiais ar draugais, sudalyvauti malonioje šventėje. Darbas gali pasirodyti apsimestinis ir visiškai nenašus. Jei turite reikalų su žmogumi, kuriam reiki patikėti savo pinigus, ar įpareigoti kažką nupirkti, šio žmogaus mąstymas ieškos būdų pigesnėms prekėms įsigyti ir sau asmeniškai sutaupyti, užuot domėtis jūsų interesais. Tokiu atveju privalote tiksliai žinoti ko norite. Sėkmingų žmonių gyvenimas į save pritraukiamas ne jiems pavydint, o pripažįstant ir gerbiant jų sėkmę bei pastangas. Rodomas aktyvesnis bendravimas su įtakingais ir turtingais žmonėmis, tuo tarpu kitus nustumiant į šalį. Tingėjimas būtų rimtas jūsų stabdis. Nežioplinėkite, aplaidumas gali iššaukti jūsų tvirtumo stoką, dėl kurios turėsite problemų darbo srityje.
Skorpionas (10.23-11.22)
Momentas, kada priėjote turtų kaupimo pradžios etapą. Susikūrėte sąlygas pradėti ar plėsti pinigų ar derliaus augimą. Neleiskite sunkumams jūsų nugalėti. Pradedate iš naujo pažinti pasauli ir žavėtis juo, tai koks su jumis yra pasaulis tiesiogiai atspindi iš tai kaip jūs elgiatės su juo. Jūsų stiprioji pusė slypi valdyme, realistiškai matote siekius. Chaotiškoje aplinkoje įnešite stabilumo. Esate ramstis komandoje. Aplankykite kaimą ar namus užmiestyje. Apislankykite svečiuose, pajusite palaimą ir draugų sutikimą, pilnatvę ir džiaugsmą. Visa ši harmonija išvaduos jus nuo bet kokių dvasinių ir protinių sunkumų, energijų laukai išsivalys ir mąstysite daug šviežiau. Tad skirkite laiko pabūti tokioje aplinkoje, kuri išlaisvins jus nuo atsakomybės naštos grandinių, leis pasimatyti su giminaičiais ar draugais, sudalyvauti malonioje šventėje.
Šaulys (11.23-12.21)
Išoriniai ir vidiniai išgyvenimai apmiršta, sulėtėja ir užtrunka ilgiau, nei buvo laukta. Nuovargis ir motyvacijos trūkumas dabar turėtų likti jūsų dėmesio centre, kaip problema, kurią reikia išspręsti. Paleiskite pavydą lauk nuo savęs. Tai energija, kuri sako, jog jūs trokštate eiti skirtingu keliu. Labai tikėtinas dalykas, kad jūsų nuopelnai dabar kažkam kelia pavydą. To pasėkoje galite susilaukti nebūtų gandų. Katastrofos iš to didelės daryti nereikėtų, tačiau jūsų nuopelnais gali suskubti pasinaudoti ir kiti. Momentas, kada priėjote turtų kaupimo pradžios etapą. Susikūrėte sąlygas pradėti ar plėsti pinigų ar derliaus augimą. Neleiskite sunkumams jūsų nugalėti. Pradedate iš naujo pažinti pasauli ir žavėtis juo, tai koks su jumis yra pasaulis tiesiogiai atspindi iš tai kaip jūs elgiatės su juo. Jūsų stiprioji pusė slypi valdyme, realistiškai matote siekius. Chaotiškoje aplinkoje įnešite stabilumo. Esate ramstis komandoje.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Priverstinės pastangos reikšti savo literatūrinius ar oratorinius sugebėjimus blokuojamos. Aiškiai jaučiate, kaip jūsų išminties karūna šiuo metu išblėsusi. Ne visai esate savimi. Daug kas žlunga, nenumatyti siurprizai net nebe stebina kiek pribloškia. Šie blokai atsiranda tuomet, kai jums prisireikia konkretizuoti savo ateities vaizdus. Nebegalite surasti tikslų ar nebežinote kaip jų ieškoti. Patyrus nuopuolį, aiškiai ir vaizdžiai pasimatys ir dangus. Jei jį kiek primiršote, pats laikas prisiminti. Esate ugningi, tačiau šia ugnį reikėtų naudoti konstruktyviems tikslams. Ypatingai saugokite savo santykius, mat pratrūkę galite smarkiai įskaudinti mylimuosius. Šis laikas pasakoja apie pratrūkusius artimuosius, lyk kažkoks sužvėrėjimas stengtųsi valdyti vidinę padėtį. Tai galite būti tiek jūs, tiek ir šalia esantys. Kažkokios srities paaugliški išsireiškimai ar temperamentas.
Vandenis (01.21-02.19)
Jūsų gynybinė padėtis tvirtesnė nei jus puolančiųjų tad savo jėgomis galite neabejoti. Versle, darbe namie - debatai, diskusijos, vaidai, nesutarimai... Kuo mažiau vargo - tuo geresni rezultatai. Aplamai, tai jūsų situaciją daug tvirtesnė nei konkurentų. Turite valios atsisakyti ir nepriimti bendruomenės jums peršamos nuomonės. Tai aiškus metas, kada tenka susidurti su jūsų išsikovotos vietos patikrinimu. Daugiausia paramos turėsite suteikti sau patys. Puiki diena žaidimams ir sportinei veiklai, tačiau pergalė dar nepasiekta.  Priverstinės pastangos reikšti savo literatūrinius ar oratorinius sugebėjimus blokuojamos. Aiškiai jaučiate, kaip jūsų išminties karūna šiuo metu išblėsusi. Ne visai esate savimi. Daug kas žlunga, nenumatyti siurprizai net nebe stebina kiek pribloškia. Šie blokai atsiranda tuomet, kai jums prisireikia konkretizuoti savo ateities vaizdus. Nebegalite surasti tikslų ar nebežinote kaip jų ieškoti. Patyrus nuopuolį, aiškiai ir vaizdžiai pasimatys ir dangus. Jei jį kiek primiršote, pats laikas prisiminti.
Žuvys (02.20-03.20)
Iš jūsų reikalaujama narsa. Turite lyderio gabumų, materialai jūsų padėtis gera. Oficialumas šiuo metu yra svarbus, jūsų ryžto niekas nepajudins. Sėkmingas laikotarpis matematikoje ir visa tai, kas iš jos išeina, apskaitos, skaičiavimai ir finansiniai reikalai. Griežti nurodymai paremti faktais. Galite susidurti su pasiūlymu investuoti. Drąsa ir aistra. Pasitelkę šias savybes galite sukurti situacijų eigą, kuri ves jus per karštų atradimų erdves. Jumyse glūdi milžiniškos jėgos, ištvermė ir toli siekiantys tikslai. Nesnauskite! Pakaks jėgų dėl tikslo pereiti ugnį, taip pat įveikti troškulio atkarpą. Nepasimeskite tuštybėje, jus iš tiesų gerbia! Atliekate staigiai užgriūnančius veiksmus. Rodomas praktiškas priartėjimas prie savo partnerių. Pradėkite įgyvendinti didžias savo svajones ir didžius tikslus, tada liepsna jus ne tik skatins, bet ir suteiks taurumo.

Dienos TAROT korta:
78.jpg