Savaitės horoskopas

2014-10-27 iki 2014-11-04

Avinas (03.21-04.20)
Sunkus laikotarpis pareikalausiantis iš jūsų ištvermės ir stiprybės. Daugiausia jūs patys kuriate sau spąstus nei kad jie pasirodys realūs. Jausmai, kurie šiuo metu gali pjaustyti jūsų mintis yra kaltė ir nerimas. Jaučiatės padarę kažką blogai? Nesigailėkite prarastos praeities, kaupkite jėgas ateičiai. Kartais gyvenimo nuopuolis atveria ypatingai gerą perspektyvą ateičiai. Jūs atitrunkate nuo pasaulio į tamsą kurioje labai aiškiai matosi iš kur sklinda šviesa. Pajudėsite iš šio nervingo taško, tik kuomet nebeabejosite jums suteikiamomis galimybėmis. Gali sutrikti miegas. Neryžtingumas, nedrąsūs veiksmai, niekinamas požiūris į save. Bijote kad nemokate panaudoti savo sugebėjimų ir talentų, rodomo mokytojai, norintys uždirbti, tačiau nusiplauti nuo darbų. Juokai ir tušti pažadai. Nustokite nerimauti, visuomet taip buvo ir greičiausiai dar bus, kad jus mėgs, nekęs ir liks jums neutralūs tolygiai pasiskirstęs kiekis žmonių. Dabar jūsų dangus tapo realus, tiesiog po jūsų kojomis.
Jautis (04.21-05.22)
Į jus plūsta energija kalbanti apie drąsų fizinį ir protinį užsidegimą įvykdyti planus, ir ne tik savo, bet dar ir kolegų dėl to, kad gautumėte paaukštinimą, naują gerą perspektyvą ar poziciją. Gali kilti problemų dėl vakarėlio ar panašios šventės, turėtumėte aiškiai išreikšti save, kitaip gali jūsų nesuprasti. Geriausiai tinka juokas ir anekdotai. Ryžto trūkumas ir nestabilumas nieko gero jums neatneš. Praneškite apie save, jūs esate įdomi ir linksma asmenybė. Pasisemkite vaikiškos naivuoliškos energijos ir liekite savo entuziazmą į visų širdis. Laukti jausmai ar emocijos neateina. Tikėjotės, kad pasiektas reikalas jus praturtins ir be galo džiugins, tačiau nieko dėl to nepajaučiate. Tai ramiai praeinantis laikas, kada viskas būna kiek kitaip, nei tikėtasi. Apgaunama širdis, dažniausiai nuo paties savęs. Norisi kelti revoliuciją. Neprisiriškite prie konservatyvių idėjų, kurios gali greitai senti ir tapti našta. Tiesiog nesureikšminkite rezultatų, neperkelkite vilčių kartelės.
Dvyniai (05.23-06.21)
Pasitelkite įžvalgumą ir šviežias idėjas. Tik pasitikėjimas savimi ves jus nauja kryptimi. Suraskite taip reikalingo entuziazmo ir naiviu - vaikišku gyvumu išnaudokite jums pasitaikiusią progą. Jei patys nesiimsite naujos veiklos tai drąsiai išjudinsite kitus. Leiskitės į šį jums siūlomą naują žaidimą. Sutelkite dėmesį į studijuojamą dalyką, puikus ir reikalingas metas tobulėti. Sunkus laikotarpis pareikalausiantis iš jūsų ištvermės ir stiprybės. Daugiausia jūs patys kuriate sau spąstus nei kad jie pasirodys realūs. Jausmai, kurie šiuo metu gali pjaustyti jūsų mintis yra kaltė ir nerimas. Jaučiatės padarę kažką blogai? Nesigailėkite prarastos praeities, kaupkite jėgas ateičiai. Kartais gyvenimo nuopuolis atveria ypatingai gerą perspektyvą ateičiai. Jūs atitrunkate nuo pasaulio į tamsą kurioje labai aiškiai matosi iš kur sklinda šviesa. Pajudėsite iš šio nervingo taško, tik kuomet nebeabejosite jums suteikiamomis galimybėmis. Gali sutrikti miegas.
Vėžys (06.22-07.22)
Bėgant laikui turite bėgti kartu su juo, antraip atsiranda tikimybė patirti požiūrio senėjimo procesą. Venkite intrigų ir gandų. Nebūkite jų nešėjai, atsiribokite ir eikite savu keliu. Nevykdomi pažadai, kurių beje geriau išvis neduoti, nei žlugdyti kitų žmonių susidomėjimą jumis, net jei tai būtų jūsų šeimos nariai. Rodomas aktyvumas visose srityse, tačiau pradėjus veiklą nustumiant ją į šalį. Kalba eina apie susikurtos naštos ar pareigų darbo atsisakymą, paliekant jį kitiems.  Kalba sukasi apie dingusius faktus. Atsisakymą priimti naujus dalykus, vien dėl to, kad jie kertasi su senųjų dalykų politika. Tai iškreiptos tiesos ieškojimas. Puolimas lauk iš savo visų apibrėžimų tam, kad nusistovėjusi padėtis yra žinomesnė. Tokia nuostata gali visiškai blokuoti šviežią, revoliucingą ir uždegančią informaciją. Vyrauja konservatyvizmas.
Liūtas (07.23-08.22)
Ar ne per didelė jūsų našta? Nenusisukite nuo tiesos. Nusprendėte vykdyti didelius tikslus bet kokia kaina, ir kelias prieš jus tikrai ne lengvas. Galimas nuovargis dar nepriėjus galo. Per didelis užmojis aiškiai virs į darbo perkrovą, santykiuose sunkias dienas. Pasistenkite neblokuoti mąstysenos. Jei nešamas svoris per sunkus, numeskite išties nereikalingą bagažą. Galbūt kiek baugu, tačiau ši baimė kyla tik iš pripratimo prie to, kur esate. Didėjantis vienatvės jausmas, noras pabūti atskirai ar net visiškai nutraukti saitus, sutartis, įsipareigojimus. Pilki minčių debesys virš galvos, atšalusi mąstysena ir nuotaika. Puiku, jei jums šiuo metu vienatvė gali išeiti į naudą. Jei turite darbo su studijomis, tačiau ilgesys tikrai gali būti kankinantis. Nuo jūsų tolsta artimieji. Daugiau niūresnės nuotaikos. 
Mergelė (08.23-09.22)
Išoriniai ir vidiniai išgyvenimai apmiršta, sulėtėja ir užtrunka ilgiau, nei buvo laukta. Nuovargis ir motyvacijos trūkumas dabar turėtų likti jūsų dėmesio centre, kaip problema, kurią reikia išspręsti. Paleiskite pavydą lauk nuo savęs. Tai energija, kuri sako, jog jūs trokštate eiti skirtingu keliu. Labai tikėtinas dalykas, kad jūsų nuopelnai dabar kažkam kelia pavydą. To pasėkoje galite susilaukti nebūtų gandų. Katastrofos iš to didelės daryti nereikėtų, tačiau jūsų nuopelnais gali suskubti pasinaudoti ir kiti. Darosi sunku reikšti savo inteligenciją, o tai šiek tiek jaudina ir dirgina. Atsiranda pavojus, kad jūsų sunkiu darbu gali pasinaudoti kiti. Kalba eina apie sukčių, kuris slepiasi po dideliais žodžiais. Tai gali būti tiek ir hakeriai, tiek plagijuotojai ar virusų siuntėjai, nuotaikos gadintojai. Neatverkite savo paslapčių įtartiniems asmenims, jos gali būti paplatintos viešai. Per šią savaitę kyla jūsų išlaidumas - valdykitės. Venkite konkuravimo. Keliaujantiems oru, galimi užtrūkimai.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Staiga užklupsiantis skubėjimas dėl naujienų pasirinkimų ar veiksmų. Prireikus atlikti staigų posūkį būkite budrūs ir sąmoningi. Dar kartą persvarstykite visus už ir prieš ir tik neradę jokių nesklandumų, veikite. Aktyviai reikškitės, į jus taikosi meilės strėlės. Aplamai, džiugūs dalykai vaikosi jūsų, tad belieka sutikti juos šiltai. Reikalo esmė sukasi skubėjime ir kaip greitai galite įsijungti į džiaugsmą, skirtą visam pasauliui. Savo sprendimo teisę laikykite savo rankose. Neperleiskite jo kitiems. Kartais pasiekimai ir atradimai iššaukia kitų žmonių pavydą, tad iškyla grėsmė paslapčių saugumui, atsiranda žmonių norinčių perimti jūsų įgytas žinias. Pasiruoškite veiksmui, teks naudoti išmintį paremtą patirtimi. Jūsų varikliukas - jaunatviškos idėjos ir protinis taiklumas. Sugebėsite žvitriai mąstyti ir prireikus kontroliuoti ar prižiūrėti kitų veiksmus.
Skorpionas (10.23-11.22)
Esate ugningi, tačiau šia ugnį reikėtų naudoti konstruktyviems tikslams. Ypatingai saugokite savo santykius, mat pratrūkę galite smarkiai įskaudinti mylimuosius. Šis laikas pasakoja apie pratrūkusius artimuosius, lyk kažkoks sužvėrėjimas stengtųsi valdyti vidinę padėtį. Tai galite būti tiek jūs, tiek ir šalia esantys. Kažkokios srities paaugliški išsireiškimai ar temperamentas. Apsimetantys visažiniais šiuo metu paskleistų daugiau melo nei tiesos. Tokia paskalų ir gandų išraiška išties slepia tuščią laiko leidimą. Jokiais būdais nepasitikėkite tokiu žmogumi, ypač dėl paslapčių. Galimybė susidurti su neplanuota liga. Nenustebkite susilaukę aplink šnipinėjančių žmonių, kurie jums nieko gero nelinki. Gal kiek pripratote atsakomybę užkrauti kitiems, tačiau esate nuovokūs ir patys galite atlikti sprendimus.
Šaulys (11.23-12.21)
Jūsų gynybinė padėtis tvirtesnė nei jus puolančiųjų tad savo jėgomis galite neabejoti. Versle, darbe namie - debatai, diskusijos, vaidai, nesutarimai... Kuo mažiau vargo - tuo geresni rezultatai. Aplamai, tai jūsų situaciją daug tvirtesnė nei konkurentų. Turite valios atsisakyti ir nepriimti bendruomenės jums peršamos nuomonės. Tai aiškus metas, kada tenka susidurti su jūsų išsikovotos vietos patikrinimu. Daugiausia paramos turėsite suteikti sau patys. Puiki diena žaidimams ir sportinei veiklai, tačiau pergalė dar nepasiekta.  Galas. Atėjo savotiška pabaiga. Nerimas, rūpestis, galbūt netgi skausmas ar sielvartas, viskas turi pabaigą. Ši pabaiga ne ta, kuri būna laiminga tačiau pabaiga, kuri sako jog daugiau išoriniai ir vidiniai dirgikliai jaudins vis mažiau. Tereikia užleisti vietą protui ir kylančios griaunančios tendencijos pasitrauks šalin. Neleiskite savyje augti pykčiui, kad ir kaip neteisingai viskas atrodytų.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Į jus plūsta energija kalbanti apie drąsų fizinį ir protinį užsidegimą įvykdyti planus, ir ne tik savo, bet dar ir kolegų dėl to, kad gautumėte paaukštinimą, naują gerą perspektyvą ar poziciją. Gali kilti problemų dėl vakarėlio ar panašios šventės, turėtumėte aiškiai išreikšti save, kitaip gali jūsų nesuprasti. Geriausiai tinka juokas ir anekdotai. Ryžto trūkumas ir nestabilumas nieko gero jums neatneš. Praneškite apie save, jūs esate įdomi ir linksma asmenybė. Pasisemkite vaikiškos naivuoliškos energijos ir liekite savo entuziazmą į visų širdis. Laukti jausmai ar emocijos neateina. Tikėjotės, kad pasiektas reikalas jus praturtins ir be galo džiugins, tačiau nieko dėl to nepajaučiate. Tai ramiai praeinantis laikas, kada viskas būna kiek kitaip, nei tikėtasi. Apgaunama širdis, dažniausiai nuo paties savęs. Norisi kelti revoliuciją. Neprisiriškite prie konservatyvių idėjų, kurios gali greitai senti ir tapti našta. Tiesiog nesureikšminkite rezultatų, neperkelkite vilčių kartelės.
Vandenis (01.21-02.19)
Lygiavertiškos varžybos bei konkurencija. Tokia jums ši savaitė. Tikimybė patirti nedidelių nuosmukių, suklupimų. Nepatartina tiktais ginčytis dėl niekų, jei nevisiškai žinote kas vyksta, pasistenkite iš esmės visu reikalu mėgautis, vizija kaip mat taps aiški. Finansinėms spekuliacijoms puikus metas augimui, pokyčiams. Tai laikas, kada ramybė išjudinama ir vyksta prekyba, mainai, kova dėl pergalės. Skausmingas krizes įveiktumėte greičiau, jei atmerktumėte akis. Ne viskas, kas jums yra pateikiama ir rodoma, iš tikro būtent taip ir yra. Grauždamiesi ir sau kenkdami, patirsite tik dar didesnę fizinę ir mentalitetinę izoliaciją, atskirumą nuo jums pritariančių žmonių. Tampate pažeidžiami, trūkumo ir vergovės jausmai visiškai užgobs jūsų mintis, jei patys nerealizuosite staigaus nubudimo. Nelaukite kol kažkas imsis jus gelbėti. Išsilaisvinkite iš dvasinių priklausomybių ir drovumų, pavojai kurių laukiate iš tiesų nėra tokie dideli. Tik jūs save sulaikote nuo progreso, tereikia pasijudinti.
Žuvys (02.20-03.20)
Kad ir kaip siekiate išsaugoti ar tiksliau apsaugoti esamą vietą, pastangos pasirodo visiškai tam buvo nereikalingos, kadangi panaudoti jų nepavyksta. Tai jausmas, kada rodos fronte lieki vienas, net ir vadovybė atsisako priimti geras jūsų idėjas. Kažkas kitas savo pasaulį mato kitu nei jūs kampu. Galimybių įveikti šias dirginančias situacijas, turėsite labai nedaug, tad pasistenkite kad jau pirmai progai pasitaikius būsite pasiruošę ne tik aklai kovoti ir pulti prieš bet ką, tačiau kad taktiškai ir apgalvotai sužaisite pergalingą žaidimą. Nesitikėkite, kad pergalės bus didelės, kitaip nusivilsite. Jums suteikta galimybė ne kliūtis įveikti, o jas apeiti. Negalite išspręsti problemų? Pasitelkite į pagalbą kitus. Aiškiai jūsų gabumai su nutikusiais dalykais gali pasirodyti per menki. Pagrinde tai išorinės jūsų kliūtys. Tai neturi nieko bendro su vidumi neturintys gedimai, nebent tiek, kiek tai gali būti susiję su atminties sutrikimais. Streikuojantys varikliai ir pagrindinės procesų grandinės dalys.

Dienos TAROT korta:
49.jpg
Kviečiame pažinti savo Natalinius horoskopus:

Pažink save ...
Apsilankę konsultacnėje skiltyje, kartu ieškosime atsakymų, reikalingo pažinimo... Sau ir artimiesiems, per astrologijos natalinių horoskopų diagramas.