Savaitės horoskopas

2014-08-25 iki 2014-09-02

Avinas (03.21-04.20)
Reikalai atsigręžiantys į pinigus. Sveikatos ir sąmoningumo poveikis šiuo metu neegzistuoja. Rodomas asmuo kuris nori apmokėti tik savo dalį. Paprašytas asmuo nieko nedarys, nieko nepadės. Kitais atvejais tai žinios apie pinigus, tačiau iš blogosios pusės, tokios kaip netikėti mokesčiai, sutrikusios įplaukos. Jus nori pagauti išlaidumas ir pasirodymas prieš kitus, galbūt net visiškai nereikalingas komforto vaikymasis, nenešantis jokio tikro pilnatvės jausmo ar pasitenkinimo. Į gyvenimą pažvelgsite realiomis akimis. Leisite kitiems pasijausti patogiai, būsite patikimi, jus dėl to įvertins. Būkite šilti ir dosnūs, tai atsipirks. Namuose saugumas ir meilė. Sutelkite savo dėmesį į atsipalaidavimą: viskas turi savo laiką, savo įprastą tvarką, kurios nepakeis nei kišimasis ar karštligiškas skubėjimas, nei abejingumas ar delsimas. Aplamai didelė tikimybė sulaukti netikėtos dovanos. Daugiausia dalykai susiję su priežiūra tiek sau, tiek kitiems.
Jautis (04.21-05.22)
Sutrikusi nuovoka ne tik dėl savo laisvės pojūčio, bet ir aiškumas, kur šiuo metu esate – dingęs. Daugiausia kaltės tam prideda neteisingas požiūris į kitus, arba tiksliau savo fantazijoje save nuo kitų izoliavote, ir vien tik abejonių dėka verčiate save jaustis blogai. Tai skatina pasitikėjimo savimi trūkumą. Apie jus kiti greičiausiai nieko nemąsto, tuo tarpu jūs iš kitų pusės regite save pernelyg neigiamai klaidingai. Iš jus varžančių pančių gali išvaduoti tik praregėjimas. Neteisingai interpretuojate savo esamą padėtį, jeigu manote kad visos užgriuvusios problemos yra neišsprendžiamos. Visi atsakymai čia pat, iš tikro jūsų niekas nepuola, tereikia atidžiai apsidairyti. Galas. Atėjo savotiška pabaiga. Nerimas, rūpestis, galbūt netgi skausmas ar sielvartas, viskas turi pabaigą. Ši pabaiga ne ta, kuri būna laiminga tačiau pabaiga, kuri sako jog daugiau išoriniai ir vidiniai dirgikliai jaudins vis mažiau. Tereikia užleisti vietą protui ir kylančios griaunančios tendencijos pasitrauks šalin. Neleiskite savyje augti pykčiui, kad ir kaip neteisingai viskas atrodytų.
Dvyniai (05.23-06.21)
Kalba sukasi apie norus o likimas jums leido rinktis: turtai, šlovė, seksas, įkvėpimas, savimyla, pavydas, užmarštis. Tačiau dar vieno varianto trūksta, kuris šiuo metu galėtų apimti visa kas išvardinta ir tuo pačiu vestų jus unikalia kryptimi, tik jūsų sugalvota ir tik jums skirta. Idėjų atsirinkimo būtinybė. Pernelyg didelis jų kiekis neleis aiškiai suprasti savo norų. Būtina imtis veiksmų, padėsiančių išmesti visas mintis iš galvos, ir tinkamai susikaupus priimti į save pačią gryniausią iš jų. Kuomet situacija verčia jus jausti pasipiktinimą, neeikvokite energijos veltui. Tai ne jūs, o tiesiog aplinkybės stengiasi sumenkinti jūsų laisvą mąstyseną. Kuo jūs daugiau krimsitės dėl nuosmukio, tuo ilgesnis ir skausmingesnis gali pasirodyti kritimo kelias. Aplamai, susidoroti su užduotimis gali kilti sunkumų, ar taip atrodys. Galbūt šeimoje ar grupėje žmonių pagrinde visų dėmesį prikaustė negatyvumas ir nemalonumai, užuot sutelktas dėmesys į perspektyvos matymą.
Vėžys (06.22-07.22)
Sunkaus darbo nuopelnai paslepiami. Tikėtosios ir lauktos ovacijos atitenka kitiems. Jus pamiršta paminėti ir tai savotiškai nuvilia. Laikotarpis reikalaujantis didesnio dėmesio prieš ko nors imantis planuose ir kalbantis apie gerą veiksmų apgalvojimą. Šiek tiek pakritusi kūrybinė energija, pabūkite su savimi ten, kur jums yra maloniausia. Gražinkite savo sielos būseną į tą, kurioje atsimenate nuostabius pojūčius. Grįžkite ten, kur nebuvo jokių problemų, kur jaučiatės visišku savimi. Susidūrimai su užtvaromis jūsų kelyje. Santykiuose jausitės atskirti ir atitolę. Aplamai tai skobotų veiksmų padariniai. Sunkioji dalis jau atlaikyta, tačiau jūs vis dar baiminatės, kad skausmas nesibaigė ir jus kažkas puola. Atidžiau pažvelgus matomos problemos, dažniausiai susietos su patekimu į norimą vietą, poziciją ar pageidaujamą lygmenį. Visa tai atrodo jau visai šalia, tačiau teks atsitraukti, kad išvystumėte, kur yra tikrasis jų pasiekimo kelias. Jūsų frontas silpnesnis už priešišką.
Liūtas (07.23-08.22)
Truputėlį susimastykite. Tai kas jus akinamai žavi gali būti ne tas pats kur link einate. Vaizduojami talentai kūryboje ir mene, ten kur reikalingas ryšys su pasąmone, siekiai taipogi aukšti. Būtinai turite susitaikyti, kad tik kažką atidavę ir praradę gausite šios sferos pranašumo, ir tai pradžia jums leis kapstytis tik ant nulio. Jei stengsitės užmerkti akis ir nematyti jokios realiosios pusės, problemų lavina ir sunkūs išbandymai grius ant jūsų galvos. Iš kitos pusės tai taipogi puikus metas sulaukti įkvėpimo, kenčiantys apsidairykite ir išvysite šviesą tunelio gale. Malonūs įvykiai jus veda meilės link. Visiškas pasimetimas tamsoje. Neliko nieko aiškaus. Ypač pasunkėjęs protinis darbas. Priimdami ir suteikdami pagalbą pasieksite žymiai daugiau, tačiau daugiausia jos reikės jums. Gyvenime siekiate tikslų savarankiškai, tad galite ne visada užuosti klastą iš užnugario. Nuo jūsų traukiasi aktyvus mąstymas ir matymas.
Mergelė (08.23-09.22)
Verčiau autoritetus pripažinti, nei neigti. Galbūt ir patys iš jų galėsite pasisemti naudingų minčių.  Pripažindami savo ydas ir trūkumus, laimite kur kas daugiau, nei gaišdami laiką priešinantis. Galbūt jūsų gyvenime atsirado kažkas, kas visiškai jus pavergė? Pataupykite jėgas, jų gali prireikti darbe. Rezultatai priklausomai nuo žodžio tvirtumo turėtų būti dosnūs. Jūsų padėtis nėra saugi. Tvirtas ir patogus „sostas“ dabar judinamas, iki kol jame darysis nebeįmanoma sėdėti. Viskas priklausys nuo jūsų kaip sugebėsite prisitaikyti. Smarkiam taupumui ir šykštumui kylančios atvirkščios idėjos. Dabar pasisaugokite per didelio išlaidumo, galima sakyti taškymosi pinigais. Rizikuojate perspausti savo sėkmę, susigadinti sveikatą. Aplinkinių tarpe atsiranda žmonių kurie suinteresuoti išnaudoti jūsų laiką ir pinigus savo ir tik savo naudai. Šis laikotarpis jums tiesiogiai kalba apie laiką ir jo taupumą, kadangi jus lydinčios jėgos stengsis aplink sudaryti vėlavimo ir švaistymo atmosferą. Padėkite emocijas į seifą, bendraujant su opozicija jos vis tiek nepadės pasiekti norimo, ar bent minimaliai patenkinamo rezultato. Sąstingis jums visai ne į naudą.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Sunkiai matysis kai kurių kainų prasmė, tačiau tai tik dėl konservatyvumo. Laikai keičiasi, o jūs į juos norite reaguoti taip, kaip jie būtų likę anokie. Jei kažkas dar nėra sulūžę, tai priežiūros anot jūsų šiuo metu ir nereikia. Didėjanti trauka į riziką, lošimus. Vargiai galėsite patekti į trokštamas aukštumas, jei jūsų sėkmės kaina bus kitų žmonių visiškas vargas. Tai daugiau tironijos, nei dangaus rūmų statybos. Širdies reikalams viena iš sunkesnių savaičių. Tai paaštrėję konfliktai, ašaros, bėdos meilėje. Didžioji dalis šios nevilties gali būti įsivaizduojama, tačiau matomas ir realus pagrindas jai įvykti. Sunkiomis akimirkomis prie žmogaus kimba dar daugiau smulkių problemų, tad nesivelkite į kritimą žemyn. Geriausias metas menininkams, rašytojams ir atlikėjams, kurie iš skausmo gali paversti puikiausius kūrinius. Užsiimkite tokia veikla, kuri jūsų prastą savijautą darytų gera, ir atneštų naudos. Tikrai toks kelias yra.
Skorpionas (10.23-11.22)
Didėjantis vienatvės jausmas, noras pabūti atskirai ar net visiškai nutraukti saitus, sutartis, įsipareigojimus. Pilki minčių debesys virš galvos, atšalusi mąstysena ir nuotaika. Puiku, jei jums šiuo metu vienatvė gali išeiti į naudą. Jei turite darbo su studijomis, tačiau ilgesys tikrai gali būti kankinantis. Nuo jūsų tolsta artimieji. Daugiau niūresnės nuotaikos.  Geriausiu atveju jus lydi atsitiktinumas, neleidžiantis sutikti pageidaujamų žmonių. Kitu atveju, žmonės vieni nuo kitų nusisuka, vengia susitikimų, jaučiasi išblėsę ir abejingi. Sąjungoje nenoras pripažinti vienas kito tiesas. Jums reikia palaikyti santarvę ir simpatiją. Kalbėkite savo sielos balsu, jūs kylate į naują dvasinio tobulėjimo lygmenį.
Šaulys (11.23-12.21)
Problemos daugiausia susietos su brendimu ir paaugliškomis hormonų bangomis. Daugiau depresinė nuotaika ir noras kentėti. Saugokitės apgavikų ir sukčių. Naudokite savo išmintį tikslams pasiekti, kurie ves jūsų gerovės link. Raskite valios, atsiras atkaklumas. Reikalinga jūsų siela, harmoninga išoriniam pasauliui. Veikite kūrybingai, raskite savo būdus sielos ramybei pasiekti. Apimantis pabudimo ir pradžios jausmas - jis visada toks svajingas, bet realiai sunkus. Esate savo karalystės valdovai ir kyla interesai ją tobulinti, tačiau susimąstykite ar verta pulti pildyti numatytus reikalus. Gali tekti pajusti ir artimųjų atitolimą, liūdesį. Visa tai lengvai pamiršite užsiimdami kūrybine veikla, kurioje išsiskirsite pasireikšdami kitaip. Turite drąsos įrodyti savo tiesas, tad tuo ir užsiimkite. Grožį būtinai sukursite, fantazija taps realybe, bet paplušėti turėsite iš peties.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Drąsa ir aistra. Pasitelkę šias savybes galite sukurti situacijų eigą, kuri ves jus per karštų atradimų erdves. Jumyse glūdi milžiniškos jėgos, ištvermė ir toli siekiantys tikslai. Nesnauskite! Pakaks jėgų dėl tikslo pereiti ugnį, taip pat įveikti troškulio atkarpą. Nepasimeskite tuštybėje, jus iš tiesų gerbia! Atliekate staigiai užgriūnančius veiksmus. Rodomas praktiškas priartėjimas prie savo partnerių. Pradėkite įgyvendinti didžias savo svajones ir didžius tikslus, tada liepsna jus ne tik skatins, bet ir suteiks taurumo. Reikėtų mažiau užsispirti reikalams pakrypus ne itin malonia vaga. Jei kada teko prarasti ar neišnaudoti unikalią galimybę, gailėtis nebeverta, jos jau prarastos o jūs turėtumėte žiūrėti į priekį užuot slopinus savo nuotaikos energiją. Jus puola negatyvus požiūris į gyvenimą. Nusiteikite visiškai padėti ant problemų virtinės, kitu atveju gali būti tiek neįdomu, kad net plaukus rautis norisi. Jūs negriūvate, ne bankrutuojate ir visas chaosas tėra reorganizacija ir smarki korekcija naujoms taisyklės įsigalėti. Metas, kada iš nuosmukio galite turėti naudos.
Vandenis (01.21-02.19)
Norint nepraleisti pasitaikiusių galimybių, sutelkite dėmesį į aplinką ir aplinkinių poreikius. Venkite perdėtai gilintis ar domėtis vien tik savimi. Jei jau santykiai sustingo ir aplamai darosi viskas aplink nuobodu, į gyvenimą pažvelkite kitokiu kampu. Tuščiai jėgų tam neeikvokite ir nesistenkite daryti spaudimo. Greičiausiai nesiryšite eiti per sunkumus dėl augimo. Naujas gyvenimo kampo matymas nėra jau toks būtinas. Tokia jau ta realybė. Vairas prieš jus - vairuokite. Privalote išmokti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, jei tai dar nepadarėte. Kitu atžvilgiu, išgąstis jus pražudys o sprendimai kylantys ne iš jūsų sielos gelmių rinksis sunkų vidinės kovos kelią, kuris pareikalaus ir išorinių pastangų, stiprybės. Kritika visuomet veikia neigiamai ir yra ne konstruktyvaus prado. Nederėtų niekam į akis tiesiai išsakyti nemalonios tiesos.  O tai padarius, tikėkitės atgalinės bangos. Nevėluokite. Laikas jums pats brangiausias, tad jo gaišti niekams, ar pagal prioritetą mažiau vertingiems dalykams - nevertėtų.
Žuvys (02.20-03.20)
Rodomas skubėjimas produkcijos ir pagamintos kūrybos srityje. Toks skubinimasis daugiausia rodo nebaigtus darbus, pateikiamus žmonėms. Neabejokite savo pajėgumu. Atlikite užduotį ir pamatysite ar einate savo keliu. Jei kyla nerimas dėl ateities - veikite. Truputėlį šventiškas mintis nuo savęs atitraukite ir pradėkite aiškintis savo galimybes. Jūs ir patys puikiai žinote, kad kontroliuojate šią situaciją ir galite sau leisti pasimėgauti materialiais malonumais. Patarėjų šiuo metu kažin ar prireiks. Palaikyti ir kelti savo nuotaiką resursų apstu. Šį jausmą galima apibūdinti, kaip norą mėgautis paprastais gyvenimo malonumais. Dabar įmanoma ir reikalinga mylėti artimuosius nes panašiai mąstančių žmonių trūks. Kaupkite šias atsargas užtikrinti malonų rytojų. Turite pakankamai išteklių su savo bėdomis susidoroti, jaustis saugiu materialiai ir emociškai.

Dienos TAROT korta:
50.jpg
Kviečiame pažinti savo Natalinius horoskopus:

Pažink save ...
Apsilankę konsultacnėje skiltyje, kartu ieškosime atsakymų, reikalingo pažinimo... Sau ir artimiesiems, per astrologijos natalinių horoskopų diagramas.