Savaitės horoskopas

2014-11-24 iki 2014-12-02

Avinas (03.21-04.20)
Pykčiai tarp brolių ir seserų užuot pagarba ir meilė. Dėl perdozuotų svaigalų vakarėlio eiga gali pakrypti nemalonia linkme. Šiuo metu perdėtas džiaugsmas nori priminti karčią realybę. Jei trūksta ekspedicijos ar atitrūkimo nuo namų aplinkos, puikus laikotarpis to ir sulaukti. Projektai užbaigiami keldami žmonėms įspūdį. Žvilgsnis krypsta į jūsų turtus, tačiau daugiau įmones, nekilnojamąjį ar kitokį turtą, kuris turėtų nešti ar neša jums pinigines įplaukas. Laikas, kada galite stebėti savo įkurtų dalykų veiksmą. Nebijokite rodyti savo smarkų bei griežtą charakterį, tačiau protingai. Kalba eina apie jūsų gerovę ir tik nuo jūsų priklausys ar pilnai jos norite. Praeities našta jūsų nebekankina o atvirkščiai, pasirodęs metas kalba apie įtvirtinamą jėgą. Į horizontą žiūrėkite atviromis akimis, tai tinkamas metas plėsti ir tyrinėti naujas erdves. Žadamos geros „likimo“ dovanos.
Jautis (04.21-05.22)
Patogus metas ištrūkti iš jus varžančių grandinių. Jei jautėte vergovę, dabar jūs nuo jos bėgate. Jūsų tikslas ryšiai su žmonėmis ir jų palaikymas. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms, ypač blogiui ir neapykantai. Santykiai su priešinga lytimi išsivaduoja nuo prieš tai slėgusių pančių. Pavojus jau praeina, mąstysena keičiasi. Esate laisvi ir savarankiški kad priimtumėt teisingus sprendimus. Pasitikėkite savo sugebėjimais, pakaks ir meistriškumo, galite puikiai organizuoti žmonių grupes darbui. Savo lankstumu prieisite prie bet kokios, jums reikalingos informacijos. Visgi pagrindinis dėmesys turėtų krypti į rezultatų kūrybinę pusę, apjungiant žinias, emocinį protą ir finansus. Dėl visa ko pasaugokite sveikatą. Švieskitės ir mokykite kitus.
Dvyniai (05.23-06.21)
Fantazijos ir svajonių trūkumas daro žmogų kenkėjišką pačiam sau. Saugokitės savo veiksmų, kurie menkintų jūsų sielą, sunkintų karmą. Pilnaverčiam gyvenimui reikia pastangų ir siekių, rodyti troškimus entuziastingai. Pro jūsų akis teka pasirinkimų ir variantų grandinė, turite nuspręsti kas jus iš tiesų traukia, ir ko reikėtų atsisakyti. Esate gundymų akiratyje ir jums gali būti kišami visiškai nereikalingi dalykai. Būtinas ryžtas iš jūsų pusės. Apimantis pabudimo ir pradžios jausmas - jis visada toks svajingas, bet realiai sunkus. Esate savo karalystės valdovai ir kyla interesai ją tobulinti, tačiau susimąstykite ar verta pulti pildyti numatytus reikalus. Gali tekti pajusti ir artimųjų atitolimą, liūdesį. Visa tai lengvai pamiršite užsiimdami kūrybine veikla, kurioje išsiskirsite pasireikšdami kitaip. Turite drąsos įrodyti savo tiesas, tad tuo ir užsiimkite. Grožį būtinai sukursite, fantazija taps realybe, bet paplušėti turėsite iš peties.
Vėžys (06.22-07.22)
Dėmesys į grožį ir meną. Susilieti su gamta dabar puikus metas. Ekstravagancija ir prašmatnus gyvenimo tarpsnis padės jausti gyvenimo skonį dar geriau. Viskas ką jūs darote tebūna nuoširdu, to paties sulauksite iš namiškių, kuriuos sups stabilumas. Jūsų aplinkoje dominuos moteriškoji energija. Vaisingas mėnuo tiek materialiai tiek dvasiškai. Didelė jėga užvaldo jūsų protą tiek meilėje tiek neapykantoje, tiek kūryboje tiek griovime. Ar tai bus jūsų kaip tirono ar kaip didžio kūrėjo augimas. Žavėsite aplinkinius žvitriu sumanumu ir išradingumu. Metas prasibrauti pro iliuzijas, įvertinti visus už ir prieš, kas yra gerai ir blogai, stiprėjanti ryšys su realybe. Sekantis iššūkis leis patobulinti gyvenimo kokybę. Jei dėsite pastangas, jos nenueis veltui ir jus lydės sėkmė.
Liūtas (07.23-08.22)
Aplankykite kaimą ar namus užmiestyje. Apislankykite svečiuose, pajusite palaimą ir draugų sutikimą, pilnatvę ir džiaugsmą. Visa ši harmonija išvaduos jus nuo bet kokių dvasinių ir protinių sunkumų, energijų laukai išsivalys ir mąstysite daug šviežiau. Tad skirkite laiko pabūti tokioje aplinkoje, kuri išlaisvins jus nuo atsakomybės naštos grandinių, leis pasimatyti su giminaičiais ar draugais, sudalyvauti malonioje šventėje. Nesusidarykite išankstinio požiūrio į gyvenimą, kuris klaidintų. Perdėtas emocionalumas iššauks užsiplieskimą, toliau seka nuotaikų permainos ir neprotingi poelgiai. Saugokitės viso to. Tiesiog nesistenkite malonumų ir darbų sujungti į vieną. Tai liečia ir kitus nesuderinamus dalykus, ar skirtingas rūšis vienoje vietoje. Tiesiog toks sumanymas dabar neturės galimybės pasisekti. Kalba eina apie norą atlikti tiksliai sumanytus darbus netinkamų sąlygų apsuptyje.
Mergelė (08.23-09.22)
Nuoširdžiai atliksite savo pareigas. Sunkus atsiperkantis darbas. Sumažėjęs lankstumas, daugiau laiko skirkite sportui. Rodomos pastangos be jokio užsidegimo, o tai šiek tiek vargina. Sulaikote save nuo puolimo į meilę? Bijodami pasikeitimų prarasite galimybes. Jūsų narsa ir atsidavimas pasireikš verslinių idėjų puoselėjime. Pykčiai tarp brolių ir seserų užuot pagarba ir meilė. Dėl perdozuotų svaigalų vakarėlio eiga gali pakrypti nemalonia linkme. Šiuo metu perdėtas džiaugsmas nori priminti karčią realybę. Jei trūksta ekspedicijos ar atitrūkimo nuo namų aplinkos, puikus laikotarpis to ir sulaukti. Projektai užbaigiami keldami žmonėms įspūdį.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Šiuo metu priklausote nuo aplinkybių ir mažai ką galite pakeisti. Jūsų jausmai apriboti, negalite iki galo jų išreikšti tai skatina savotišką degimą viduje kuomet energija nevisiškai spėja išsilieti taip, kaip pasigaminti. Galimi laisvę ribojantys nutikimai. Tai kuomet laikas jus įkalina į aplinkybių ratą iš kurio sunkiai galite pabėgti. Tiesiog nepasiduokite neigiamoms emocijoms ir viskas savaime praeis. Jūs nesiritate žemyn, kaip tik viskas rodos vėl tvirtėja, tik dalykai kurie aplink jus dedasi gali atrodyti pernelyg griausmingi. Jūsų aplinkoje nemažai paslėptų atsakymų ir reikalų kuriuos jaučia jūsų intuicija. Turite nemažai motyvacijos, tad nesunkiai rasite naujus, geresnius sprendimus. Naudokitės išmintimi. Jums reikalingas ryšys - tai harmonija tarp sąmonės ir pasąmonės. Nepalikite nieko užmarštyje. Atskleiskite jus visas dominančias paslaptis. Laikas pasinerti į save, tačiau pasiliekant langą bendraujant su žmonėmis šiltomis nuotaikomis.
Skorpionas (10.23-11.22)
Vaikystės prisiminimai ir draugai dabar gali pasirodyti keliantys daugiau problemų nei naudos ar pasitenkinimo. Tiesiog primenami nemalonūs dalykai. Tai gali būti praeityje įtampą kėlę asmenys ar nepasisekusios meilės personažai. Pagalvokite, kaip švelnindami savo charakterį galėtumėte atnešti naudos tiek sau ir aplinkiniams. Konstruktyviuoju būdu išreikškite jumyse glūdintį mielumą ir išvysite jo magiškąsias galias. Naujas startas, tikėkite savo gabumais. Žinote puikų kelią pirmyn, tad veikite įkvėpimo idėjų vedami ir nesunkiai prieisite prie problemų sprendimo. Gali ne kartą tekti patirti įspūdingo jaudulio pojūtį. Geros jėgos sups dirbančius versle. Materialūs klausimai taip pat nekels rūpesčių. Vienintelė kliūtis gali būti sunkaus darbo apkrova, tokiu atveju veikite ryžtingai ir drąsiai. Meilėje reikalinga seksualinė iniciatyva iš jūsų pusės. Kūrybinės pradžios laikas. Resursai jums pasiekiami, troškimai realūs. Visa tai liejasi į didingą jėga, kuri pasiruošusi įgyvendinti svajones. Kalba eina apie tvirtėjančią valią statyboms.
Šaulys (11.23-12.21)
Ar verta rizikuoti, stengtis ieškoti savo sielos kelio? Ieškodami susidursite su viena iš dviejų galimybių: rasite jį arba patirsite pamoką, kuri aiškiau nurodys kryptį, išbraukdama netinkamą. Vis gi nebandydami liksite tame pačiame taške kur ir esate, tik papildomai galėsite kartas nuo karto save pagraužti už neišnaudotą galimybę. Aplamai tai metas, kada reikia atsižvelgti į situaciją objektyviai. Turi likti tarpusavio pusiausvyra ir sąžiningas sprendimas. Į gyvenimą pažvelgsite realiomis akimis. Leisite kitiems pasijausti patogiai, būsite patikimi, jus dėl to įvertins. Būkite šilti ir dosnūs, tai atsipirks. Namuose saugumas ir meilė. Sutelkite savo dėmesį į atsipalaidavimą: viskas turi savo laiką, savo įprastą tvarką, kurios nepakeis nei kišimasis ar karštligiškas skubėjimas, nei abejingumas ar delsimas. Aplamai didelė tikimybė sulaukti netikėtos dovanos. Daugiausia dalykai susiję su priežiūra tiek sau, tiek kitiems.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Žvilgsnis krypsta į jūsų turtus, tačiau daugiau įmones, nekilnojamąjį ar kitokį turtą, kuris turėtų nešti ar neša jums pinigines įplaukas. Laikas, kada galite stebėti savo įkurtų dalykų veiksmą. Nebijokite rodyti savo smarkų bei griežtą charakterį, tačiau protingai. Kalba eina apie jūsų gerovę ir tik nuo jūsų priklausys ar pilnai jos norite. Praeities našta jūsų nebekankina o atvirkščiai, pasirodęs metas kalba apie įtvirtinamą jėgą. Į horizontą žiūrėkite atviromis akimis, tai tinkamas metas plėsti ir tyrinėti naujas erdves. Žadamos geros „likimo“ dovanos. Patogus metas ištrūkti iš jus varžančių grandinių. Jei jautėte vergovę, dabar jūs nuo jos bėgate. Jūsų tikslas ryšiai su žmonėmis ir jų palaikymas. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms, ypač blogiui ir neapykantai. Santykiai su priešinga lytimi išsivaduoja nuo prieš tai slėgusių pančių. Pavojus jau praeina, mąstysena keičiasi.
Vandenis (01.21-02.19)
Momentas, kada priėjote turtų kaupimo pradžios etapą. Susikūrėte sąlygas pradėti ar plėsti pinigų ar derliaus augimą. Neleiskite sunkumams jūsų nugalėti. Pradedate iš naujo pažinti pasauli ir žavėtis juo, tai koks su jumis yra pasaulis tiesiogiai atspindi iš tai kaip jūs elgiatės su juo. Jūsų stiprioji pusė slypi valdyme, realistiškai matote siekius. Chaotiškoje aplinkoje įnešite stabilumo. Esate ramstis komandoje. Geriausiu atveju jus lydi atsitiktinumas, neleidžiantis sutikti pageidaujamų žmonių. Kitu atveju, žmonės vieni nuo kitų nusisuka, vengia susitikimų, jaučiasi išblėsę ir abejingi. Sąjungoje nenoras pripažinti vienas kito tiesas. Jums reikia palaikyti santarvę ir simpatiją. Kalbėkite savo sielos balsu, jūs kylate į naują dvasinio tobulėjimo lygmenį.
Žuvys (02.20-03.20)
Reikėtų mažiau užsispirti reikalams pakrypus ne itin malonia vaga. Jei kada teko prarasti ar neišnaudoti unikalią galimybę, gailėtis nebeverta, jos jau prarastos o jūs turėtumėte žiūrėti į priekį užuot slopinus savo nuotaikos energiją. Jus puola negatyvus požiūris į gyvenimą. Nusiteikite visiškai padėti ant problemų virtinės, kitu atveju gali būti tiek neįdomu, kad net plaukus rautis norisi. Jūs negriūvate, ne bankrutuojate ir visas chaosas tėra reorganizacija ir smarki korekcija naujoms taisyklės įsigalėti. Metas, kada iš nuosmukio galite turėti naudos. Dėmesys į grožį ir meną. Susilieti su gamta dabar puikus metas. Ekstravagancija ir prašmatnus gyvenimo tarpsnis padės jausti gyvenimo skonį dar geriau. Viskas ką jūs darote tebūna nuoširdu, to paties sulauksite iš namiškių, kuriuos sups stabilumas. Jūsų aplinkoje dominuos moteriškoji energija. Vaisingas mėnuo tiek materialiai tiek dvasiškai.

Dienos TAROT korta:
24.jpg
Kviečiame pažinti savo Natalinius horoskopus:

Pažink save ...
Apsilankę konsultacnėje skiltyje, kartu ieškosime atsakymų, reikalingo pažinimo... Sau ir artimiesiems, per astrologijos natalinių horoskopų diagramas.