Savaitės horoskopas

2015-04-27 iki 2015-05-03

Avinas (03.21-04.20)
Gyvenimas iš esmės prognozuojamas geras. Dalykai susiję su įmonėmis, fabrikais, prekybos centrais. Finansinis saugumas. Visa tai priklauso jums, tereikia atidžiai pažvelgti kokiu būdu. Tam tikros taisyklės yra būtinos šiam komfortui pasikartoti ir ateityje. Šeimoje sutarimas, tradicijos. Sėkminga ir daug žadanti fazė. Kažin ar galite iš šio laikotarpio tikėtis netikėtų posūkių. Sėkmę reikia pačiam prisišaukti, užuot viltis kad ji ateis pati. Bet kokiu atveju nepalanki padėtis visuomet duoda pamoką, tiesiog ją priimkite, tai neįkainojama dovana. Viskas gali atrodyti apmirę ir nejuda, užtrukę reisai ir atidėtos išvykos, priverstinis poreikis pristoti ir palaukti. Sunkiai sekasi užbaigti planus, kadangi neišeina išvysti kas aplink jus iš tiesų darosi. Turite subtiliu būdu įsilieti į aplinką.
Jautis (04.21-05.22)
Negalite išspręsti problemų? Pasitelkite į pagalbą kitus. Aiškiai jūsų gabumai su nutikusiais dalykais gali pasirodyti per menki. Pagrinde tai išorinės jūsų kliūtys. Tai neturi nieko bendro su vidumi neturintys gedimai, nebent tiek, kiek tai gali būti susiję su atminties sutrikimais. Streikuojantys varikliai ir pagrindinės procesų grandinės dalys. Ieškote atsakymų? O ar tiksliai žinote klausimus? Lengviau sau atsakysite skleisdami į pasaulį savo šviesą. Stenkitės praturtinti savo dvasią, įsiklausykite ką sako jums jūsų siela, tai tikrasis likimo balsas. Pabūti vienumoje taipogi visiškai nekenkia, gali netgi kilti noras atsitraukti nuo esamųjų santykių. Eikite išvien su vidiniu balsu ir jūsų kelias bus einamas teisinga kryptimi. Dėmesys krypsta į ieškojimus, kartais tokius plačius, kuriems surasti neužtektų viso gyvenimo, tai atsidavimo simbolis, perlipantis per visus ego ir materialius išbandymus. Kelias, kuris leis jums pažinti save iš esmės geriau.
Dvyniai (05.23-06.21)
Tinkamas metas suklestėti. Iš dalies dalyvausite labdaringoje veikloje. Būsite tas kuris gauna arba duoda, kartais nepasisekus regėsite pasisekimo sulaukiant pas kitus asmenis. Viskas pasverta ir teisingai paskirstyta. Jei dėl savo gabumų jums pavyks patenkinti poreikius, o pasitelkus poreikius pažadinti gabumus ir juos skatinti, kaskart laimėsite vis daugiau. Dovanodami kitiems savo jausmus, jiems padėdami, būkite ne išdidūs, o tiesiog geri. Sunkaus darbo nuopelnai paslepiami. Tikėtosios ir lauktos ovacijos atitenka kitiems. Jus pamiršta paminėti ir tai savotiškai nuvilia. Laikotarpis reikalaujantis didesnio dėmesio prieš ko nors imantis planuose ir kalbantis apie gerą veiksmų apgalvojimą. Šiek tiek pakritusi kūrybinė energija, pabūkite su savimi ten, kur jums yra maloniausia. Gražinkite savo sielos būseną į tą, kurioje atsimenate nuostabius pojūčius. Grįžkite ten, kur nebuvo jokių problemų, kur jaučiatės visišku savimi.
Vėžys (06.22-07.22)
Dalykai susiję su jūsų saulės šviesiąja energija. Bendraukite, dalinkitės laime, džiaugsmu, pozityvia energija. Vaikiškas naivumas ir kūrybingumas. Pilnatvė ir pasitenkinimas meilėje. Seni santykiai ir pažintys atsinaujina į naujus lygius, užmezgamos malonios naujos pažintys. Pasitikėkite savimi ir tapsite apdovanoti maloniu buvimu dėmesio centre. Materialaus ir dvasinio gerbūvio klestėjimas pusiausvyroje, skaidrus ir tyras džiaugsmas. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės jums skiriamomis šviesiomis nuotaikomis. Didėjantis vienatvės jausmas, noras pabūti atskirai ar net visiškai nutraukti saitus, sutartis, įsipareigojimus. Pilki minčių debesys virš galvos, atšalusi mąstysena ir nuotaika. Puiku, jei jums šiuo metu vienatvė gali išeiti į naudą. Jei turite darbo su studijomis, tačiau ilgesys tikrai gali būti kankinantis. Nuo jūsų tolsta artimieji. Daugiau niūresnės nuotaikos. 
Liūtas (07.23-08.22)
Energijos sekinimas ir varginimas. Tai kas turėtų jus pakrauti ir stiprinti, šiuo metu veikia atvirkščiai.  Trūksta entuziazmo. Šiuo metu jums pats palankiausias dalykas yra kūrybingos idėjos. Patirties skalė smarkiai pasvyruos ir tai džiugins tai bandys nuslopinti nuotaiką. Tačiau žemė su dangumi maišytis nežada. Tai ko jums iš tiesų reikia visuomet yra su jumis, galbūt nevisiškai linkę tai šiuo metu pastebėti? Darbas gali pasirodyti apsimestinis ir visiškai nenašus. Jei turite reikalų su žmogumi, kuriam reiki patikėti savo pinigus, ar įpareigoti kažką nupirkti, šio žmogaus mąstymas ieškos būdų pigesnėms prekėms įsigyti ir sau asmeniškai sutaupyti, užuot domėtis jūsų interesais. Tokiu atveju privalote tiksliai žinoti ko norite. Sėkmingų žmonių gyvenimas į save pritraukiamas ne jiems pavydint, o pripažįstant ir gerbiant jų sėkmę bei pastangas. Rodomas aktyvesnis bendravimas su įtakingais ir turtingais žmonėmis, tuo tarpu kitus nustumiant į šalį. Tingėjimas būtų rimtas jūsų stabdis. Nežioplinėkite, aplaidumas gali iššaukti jūsų tvirtumo stoką, dėl kurios turėsite problemų darbo srityje.
Mergelė (08.23-09.22)
Širdies reikalams viena iš sunkesnių savaičių. Tai paaštrėję konfliktai, ašaros, bėdos meilėje. Didžioji dalis šios nevilties gali būti įsivaizduojama, tačiau matomas ir realus pagrindas jai įvykti. Sunkiomis akimirkomis prie žmogaus kimba dar daugiau smulkių problemų, tad nesivelkite į kritimą žemyn. Geriausias metas menininkams, rašytojams ir atlikėjams, kurie iš skausmo gali paversti puikiausius kūrinius. Užsiimkite tokia veikla, kuri jūsų prastą savijautą darytų gera, ir atneštų naudos. Tikrai toks kelias yra. Nesusidarykite išankstinio požiūrio į gyvenimą, kuris klaidintų. Perdėtas emocionalumas iššauks užsiplieskimą, toliau seka nuotaikų permainos ir neprotingi poelgiai. Saugokitės viso to. Tiesiog nesistenkite malonumų ir darbų sujungti į vieną. Tai liečia ir kitus nesuderinamus dalykus, ar skirtingas rūšis vienoje vietoje. Tiesiog toks sumanymas dabar neturės galimybės pasisekti. Kalba eina apie norą atlikti tiksliai sumanytus darbus netinkamų sąlygų apsuptyje.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Dėmesys į grožį ir meną. Susilieti su gamta dabar puikus metas. Ekstravagancija ir prašmatnus gyvenimo tarpsnis padės jausti gyvenimo skonį dar geriau. Viskas ką jūs darote tebūna nuoširdu, to paties sulauksite iš namiškių, kuriuos sups stabilumas. Jūsų aplinkoje dominuos moteriškoji energija. Vaisingas mėnuo tiek materialiai tiek dvasiškai. Apimantis pabudimo ir pradžios jausmas - jis visada toks svajingas, bet realiai sunkus. Esate savo karalystės valdovai ir kyla interesai ją tobulinti, tačiau susimąstykite ar verta pulti pildyti numatytus reikalus. Gali tekti pajusti ir artimųjų atitolimą, liūdesį. Visa tai lengvai pamiršite užsiimdami kūrybine veikla, kurioje išsiskirsite pasireikšdami kitaip. Turite drąsos įrodyti savo tiesas, tad tuo ir užsiimkite. Grožį būtinai sukursite, fantazija taps realybe, bet paplušėti turėsite iš peties.
Skorpionas (10.23-11.22)
Bereikalingas rūpestis. Truputi apstojantis nuo įtampos ir reikalų laikas. Sustoja ir geri ir blogi dalykai, kažkur pradingsta fantazija ir gyvenimui trūksta vaikiško naivumo. Noras slėptis šešėlyje nuo viešumos. Palaistykite senai užmirštus augalus. Rodomas reikalingas ryšys su saule, jos įtaka jūsų nuotaikai, pažaiskite su ja ir jos daromomis gėrybėmis. Paaštrėjusi nemiga, reikalai verčia dirbti naktimis, jus kankina nerimas. Jei sugebėsite visiškai ignoruoti savo problemas ir giliai jų nepriimti, nakties paros laikas žadamas išties lengvas ir gilus. Atminkite, kad neišspręsdami savo problemų dar jų nepašalinsite. Jos grįš, tad svarbiausia su jomis susidoroti šaltai. Susitikite su energingais ir linksmais žmonėmis, kurie nudžiugins pozityvia energija ir drąsa. Gali tekti patirti gėdą, abejonės, įtarinėjimus. Laikykitės pusiausvyros.
Šaulys (11.23-12.21)
Mintys klajos po praeitį. Nostalgiški prabėgusių dienų prisiminimai, viduje iš naujo vėl patiriate išgyvenimus. Gėlės, dovanos, apsilankymai po senai nelankytas vietas, daugiausia vaikystės draugų susitikimai. Aplamai rekomenduojama praleisti laiko su vaikais ar vietovėse, kuomet patys buvote vaikai. Jūsų laukia nauja ar seniai matyta erdvė.Saugokite ją nuo blogų emocijų, tačiau drąsiai dalinkitės ir pasidžiaukite ja su kitais. Pasistenkite apjunkti linksmybes, poilsį ir pramogas. Jums reikia atsipūsti. Daugelis jūsų įsivaizduojamų bėdų tėra muilo burbulas, nei realus dalykas. Balansuokite ant ribos, kurioje galėtumėte atlikti kuo daugiau jus pamaloninsiančių dalykų. Eikite pasroviui, kol tai atitinka jūsų gerovę. Nebijokite pažvelgti į gyvenimą kaip į žaidimą jei iš tiesų tokiu būdu norite užpildyti laiką.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Kad ir kaip stengtumėtės surasti poilsio ir atsitraukimo į ramybę, dabar tai padaryti praktiškai neįmanoma. Kur jos beieškotumėte, visur laukia aktyvus judėjimas ir dar daugiau pareigų. Savo išteklius naudokite ekonomiškiau. Kalba eina apie administracinius jūsų gerovės reikalus, o tai reiškia skaičiavimus ir apskaičiavimus be jokių neigiamų vibracijų ir jausmų. Didėja emocionalumas, pasimetimas, silpsta aiškios ateities matymas. Svarbu išlikti su savimi sąžiningu ir savęs neapgaudinėti, kad viską gerai suprantate. Jei nežinote ką daryti, kad situacija pasikeistų, geriau patylėkite. Apkalbos ir menkaverčiai asmenų pažeminimai tegul neužsilieka jumyse. Matykite pasaulį be kitų nuomonės, jums reikia nuo viso to išsivalyti. Šiuo metu svarbiau išlaikyti ryšį su realybe nei pasinerti į muilo operų scenarijus, ar kitokias išgalvotas istorijas. Padidėjusi mėnulio įtaka kviečia gyventi aktyvesnį gyvenimą naktį, tamsoje. Prisitaikyti „potvynio“ procesams.
Vandenis (01.21-02.19)
Greičiausiai siūloma pagalba nebus priimta, o vietoj to susidursite su užsispyrimu, įtarumu ir visišku neproduktyvumu. Bereikalingas paslaptingumas ir atsargumas saugoti gali, tačiau gali ir vesti tokiomis gyvenimo linijomis, kuriose nepatiriate pasinėrimo į jums  nepažystamus ir gundančius pasaulius. Dabar žvėriški instinktai ir emocijos ima viršų, tai gali tiek jums tiek aplinkiniams netgi kelti baimės. Sunkiai suvaldomas, tačiau įveikiamas nervinis etapas. Verkšlenimai ir atsisakymas pasinerti su visu atsidavimu į bet ką. Ar verta save prisirišti prie įpročių ir tokiu būdu prarasti dalį laisvės? Pasimėgaukite tuo kas jums iš tiesų skanu, tačiau nekenktų. Pirma įsitikinkite ar visos organizuojamos veiklos detalės ir pobūdis sutampa su jūsų poreikiais, taip visų kliūčių skaičius sumažės.
Žuvys (02.20-03.20)
Staiga užklupsiantis skubėjimas dėl naujienų pasirinkimų ar veiksmų. Prireikus atlikti staigų posūkį būkite budrūs ir sąmoningi. Dar kartą persvarstykite visus už ir prieš ir tik neradę jokių nesklandumų, veikite. Aktyviai reikškitės, į jus taikosi meilės strėlės. Aplamai, džiugūs dalykai vaikosi jūsų, tad belieka sutikti juos šiltai. Reikalo esmė sukasi skubėjime ir kaip greitai galite įsijungti į džiaugsmą, skirtą visam pasauliui. Laikinai atsitraukite, skirkite laiko pabūti su savimi vienumoje. Tyloje geriau išgirsite savo mintis ir sielos balsą. Priimkite dalykus lengvai ir atsipalaidavę, leiskite sau pailsėti, medituoti. Sulėtinkite tempą ir paruoškite save emociniams vaiduokliams iš praeities. Jus puola melagingos iliuzijos, todėl nesistenkite priimti jų giliai. Puoselėkite dvasines galias, nenaudojamas protas rūdija, tad poilsio metu neužmirškite dirbti su savo mintimis, požiūriu... Pailsėję ateityje galėsite bendrauti su nauja energija.

Dienos TAROT korta:
44.jpg