Savaitės horoskopas

2015-07-06 iki 2015-07-12

Avinas (03.21-04.20)
Pakliuvote į keblią vietą. Sėslioji palaima. Kur turėtų vystytis tvirti pamatai aiškiai trūksta stabilumo. Nesusišnekėjimas ir tarp giminių vyraujantis skirtingas požiūris kaip elgtis, kaip reikėtų daryti. Metas kuomet galite klestėti, tik neklampinkite savęs ten kur jaučiate negerumus. Darbus atlikdami nuodugniai neabejotinai susilauksite kolegų simpatijos. Tereikia veikti apsvarstytai. Viskame jauskite sąžiningumą patys nuo jo nenusigręždami. Bendraudami su žmonėmis laikykitės harmonijos principų ir bendrą kalbą bus rasti paprasčiau nei paprasta, nebijokite būti atsakingi už savo veiksmus, o toks elgesys pakels jus jų akyse jei ne vienu tai bent keliais laipteliais aukščiau už juos. Visi argumentai turi dvi puses, matykite jas abi. Metas susidurti su institucijomis ar patiems praverstų oficialumas.
Jautis (04.21-05.22)
Iš jūsų reikalaujama narsa. Turite lyderio gabumų, materialai jūsų padėtis gera. Oficialumas šiuo metu yra svarbus, jūsų ryžto niekas nepajudins. Sėkmingas laikotarpis matematikoje ir visa tai, kas iš jos išeina, apskaitos, skaičiavimai ir finansiniai reikalai. Griežti nurodymai paremti faktais. Galite susidurti su pasiūlymu investuoti. Problemos daugiausia susietos su brendimu ir paaugliškomis hormonų bangomis. Daugiau depresinė nuotaika ir noras kentėti. Saugokitės apgavikų ir sukčių. Naudokite savo išmintį tikslams pasiekti, kurie ves jūsų gerovės link. Raskite valios, atsiras atkaklumas. Reikalinga jūsų siela, harmoninga išoriniam pasauliui. Veikite kūrybingai, raskite savo būdus sielos ramybei pasiekti.
Dvyniai (05.23-06.21)
Peržvelkite savo darbo rezultatus ir truputėlį atsipūskite. Aplamai tai jūs visiškai įgalūs siekti ir pasiekti savo rankomis visko. Tačiau turite būti tikri, kad to jums užteks, paprasti darbai ir rezultatai. Skiriate daug laiko darbui ir uždirbate. Pažvelkite į savo kūrybą, kaip išradėjas ir rasite netikėtų sprendimų tiek versle tiek buitiniuose reikaluose. Išnaudokite naujas strategijas siekdami savo tikslų ir jūsų pastangų rezultatas neužtruks pasirodomas. Laukti jausmai ar emocijos neateina. Tikėjotės, kad pasiektas reikalas jus praturtins ir be galo džiugins, tačiau nieko dėl to nepajaučiate. Tai ramiai praeinantis laikas, kada viskas būna kiek kitaip, nei tikėtasi. Apgaunama širdis, dažniausiai nuo paties savęs. Norisi kelti revoliuciją. Neprisiriškite prie konservatyvių idėjų, kurios gali greitai senti ir tapti našta. Tiesiog nesureikšminkite rezultatų, neperkelkite vilčių kartelės.
Vėžys (06.22-07.22)
Verčiau autoritetus pripažinti, nei neigti. Galbūt ir patys iš jų galėsite pasisemti naudingų minčių.  Pripažindami savo ydas ir trūkumus, laimite kur kas daugiau, nei gaišdami laiką priešinantis. Galbūt jūsų gyvenime atsirado kažkas, kas visiškai jus pavergė? Pataupykite jėgas, jų gali prireikti darbe. Rezultatai priklausomai nuo žodžio tvirtumo turėtų būti dosnūs. Jūsų padėtis nėra saugi. Tvirtas ir patogus „sostas“ dabar judinamas, iki kol jame darysis nebeįmanoma sėdėti. Viskas priklausys nuo jūsų kaip sugebėsite prisitaikyti. Sutrikusi nuovoka ne tik dėl savo laisvės pojūčio, bet ir aiškumas, kur šiuo metu esate – dingęs. Daugiausia kaltės tam prideda neteisingas požiūris į kitus, arba tiksliau savo fantazijoje save nuo kitų izoliavote, ir vien tik abejonių dėka verčiate save jaustis blogai. Tai skatina pasitikėjimo savimi trūkumą. Apie jus kiti greičiausiai nieko nemąsto, tuo tarpu jūs iš kitų pusės regite save pernelyg neigiamai klaidingai. Iš jus varžančių pančių gali išvaduoti tik praregėjimas. Neteisingai interpretuojate savo esamą padėtį, jeigu manote kad visos užgriuvusios problemos yra neišsprendžiamos. Visi atsakymai čia pat, iš tikro jūsų niekas nepuola, tereikia atidžiai apsidairyti.
Liūtas (07.23-08.22)
Kažkas vis negali išsispręsti? Atidžiai stebėkite savo charakterio veiksmus, galite tapti nepastovūs, neteisingi ar įtūžę. Objektyvus mąstymas visada sugražina balansą. Stebėkite visus argumentus iš abiejų pusių, galėdami prisiimti atsakomybę už savo veiksmus sukursite harmoningesnę bei sąžiningesnę darbo ir namų aplinką. Ne tik pavienių žmonių veiksmai, bet ir visa jus supanti sistema šiek tiek išsiderino ir sprendimai priimami šališki. Priverstinės pastangos reikšti savo literatūrinius ar oratorinius sugebėjimus blokuojamos. Aiškiai jaučiate, kaip jūsų išminties karūna šiuo metu išblėsusi. Ne visai esate savimi. Daug kas žlunga, nenumatyti siurprizai net nebe stebina kiek pribloškia. Šie blokai atsiranda tuomet, kai jums prisireikia konkretizuoti savo ateities vaizdus. Nebegalite surasti tikslų ar nebežinote kaip jų ieškoti. Patyrus nuopuolį, aiškiai ir vaizdžiai pasimatys ir dangus. Jei jį kiek primiršote, pats laikas prisiminti.
Mergelė (08.23-09.22)
Nepriimama jokia kritika, troškimai reikalaujami būti įvykdomi. Sustabarėjęs metas, tačiau dėl savo slaptų siekių galite kitiems pasirodyti žiaurus. Reikalingi besąlygiškai paklūstantys žmonės. Rizika ir baimė gali atbaidyti nuo naujų projektų ir idėjų, bent jau kurį laiką. Smarkiam taupumui ir šykštumui kylančios atvirkščios idėjos. Dabar pasisaugokite per didelio išlaidumo, galima sakyti taškymosi pinigais. Rizikuojate perspausti savo sėkmę, susigadinti sveikatą. Aplinkinių tarpe atsiranda žmonių kurie suinteresuoti išnaudoti jūsų laiką ir pinigus savo ir tik savo naudai. Šis laikotarpis jums tiesiogiai kalba apie laiką ir jo taupumą, kadangi jus lydinčios jėgos stengsis aplink sudaryti vėlavimo ir švaistymo atmosferą. Padėkite emocijas į seifą, bendraujant su opozicija jos vis tiek nepadės pasiekti norimo, ar bent minimaliai patenkinamo rezultato. Sąstingis jums visai ne į naudą.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Jei kiti pradės jus spausti, tikrai mažai šansų atsilaikyti. Rodomas dėmesys ir pasipriešinimas į jūsų puse nuo viso kolektyvo. Gali tekti pasiduoti ir pripažinti kitų idėjas. Geriausia ką galite daryti, tai prisijungti prie propaguojamo dalyko puoselėjimo, žinoma, jei jis iš esmės tenkina jūsų mėgstamos ar reikalingos veiklos pobūdį. Kartais įvykiai pakrypsta kebliais keliais. Suglumti irgi neverta. Esate ne vieni ir visuomet galite rasti jums reikalingą atsakymą padėsiantį apeiti problemas. Tokia jau ta realybė. Vairas prieš jus - vairuokite. Privalote išmokti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, jei tai dar nepadarėte. Kitu atžvilgiu, išgąstis jus pražudys o sprendimai kylantys ne iš jūsų sielos gelmių rinksis sunkų vidinės kovos kelią, kuris pareikalaus ir išorinių pastangų, stiprybės. Kritika visuomet veikia neigiamai ir yra ne konstruktyvaus prado. Nederėtų niekam į akis tiesiai išsakyti nemalonios tiesos.  O tai padarius, tikėkitės atgalinės bangos. Nevėluokite. Laikas jums pats brangiausias, tad jo gaišti niekams, ar pagal prioritetą mažiau vertingiems dalykams - nevertėtų.
Skorpionas (10.23-11.22)
Šeima tampa pagrindinėje rolėje. Tačiau ji ginama besąlygiškai. Kas eina prieš ją, susidurs su visiška antipatija. Niekas nenori girdėti matyti ar žinoti šeimos narių daromus blogus dalykus. Šiuo metu ji yra aukščiausioje savęs iškėlimo būklėje ir visiškai atsisakoma tokį vaizdą smukdanti nuomonė. Reikalaujama ištikimybė, atsakomybė ir lojalumas. Kažkas nori ir reikalauja išlaikyti paslaptis, ypač susijusias su žmonių ydomis. Ženkite tvirtą žingsnį atsinaujinimo link. Pakeiskite nusistovėjusias senas vertybes ir taisykles. Gyvenimo tempas keičiasi, tad keiskitės kartu su juo. Nuo neigiamų nuosprendžių išsivaduosite, jei viską darysite šaukiami vidinio balso, tokiu būdu joks rezultatas negalės perrėkti ir užgožti jūsų esybės. Priimkite gyvenimą tokį koks jis jums yra duodamas. Tai laikas, kai keičiasi lyderiai, pasirenkama logiškesnė ar grupei priimtinesnė pusė bei kelias. Pagaliau jaučiamas ilgai lauktas išganymas.
Šaulys (11.23-12.21)
Pykčiai tarp brolių ir seserų užuot pagarba ir meilė. Dėl perdozuotų svaigalų vakarėlio eiga gali pakrypti nemalonia linkme. Šiuo metu perdėtas džiaugsmas nori priminti karčią realybę. Jei trūksta ekspedicijos ar atitrūkimo nuo namų aplinkos, puikus laikotarpis to ir sulaukti. Projektai užbaigiami keldami žmonėms įspūdį. Ar ne per didelė jūsų našta? Nenusisukite nuo tiesos. Nusprendėte vykdyti didelius tikslus bet kokia kaina, ir kelias prieš jus tikrai ne lengvas. Galimas nuovargis dar nepriėjus galo. Per didelis užmojis aiškiai virs į darbo perkrovą, santykiuose sunkias dienas. Pasistenkite neblokuoti mąstysenos. Jei nešamas svoris per sunkus, numeskite išties nereikalingą bagažą. Galbūt kiek baugu, tačiau ši baimė kyla tik iš pripratimo prie to, kur esate.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Kuomet tikitės skausmo pabaigos, tokiu metu jis tik paaštrėja. Norite pasirinkti pernelyg sunkų kelią ar būdą. Oponentai išsitraukia peilius ir duria iš nugaros. Šią savaitę galimi pažeminimai ir bendravimo problemos, kurioms atrodo galo nėra. Net jei jau ir atrodo priėjote pabaigą, tai vis tiek tęsiasi. Su jumis gali elgtis nuoširdžiau ir gražiau vien tik tam, kad įvestų į dar klampesnę ir bjauresnę padėti. Verta atsiriboti nuo skausmą keliančių žmonių. Tai taipogi laikas, kada galite šiuos sunkumus pašalinti. Būtina puoselėti ir reikšti savo autoritetą, norint jį pakelti iš sunkios padėties. Darykite tai nuoširdžiai, tačiau atminkite kad nieko amžino nėra. Žvilgsnis krypsta į jūsų turtus, tačiau daugiau įmones, nekilnojamąjį ar kitokį turtą, kuris turėtų nešti ar neša jums pinigines įplaukas. Laikas, kada galite stebėti savo įkurtų dalykų veiksmą. Nebijokite rodyti savo smarkų bei griežtą charakterį, tačiau protingai. Kalba eina apie jūsų gerovę ir tik nuo jūsų priklausys ar pilnai jos norite. Praeities našta jūsų nebekankina o atvirkščiai, pasirodęs metas kalba apie įtvirtinamą jėgą. Į horizontą žiūrėkite atviromis akimis, tai tinkamas metas plėsti ir tyrinėti naujas erdves. Žadamos geros „likimo“ dovanos.
Vandenis (01.21-02.19)
Darbas gali pasirodyti apsimestinis ir visiškai nenašus. Jei turite reikalų su žmogumi, kuriam reiki patikėti savo pinigus, ar įpareigoti kažką nupirkti, šio žmogaus mąstymas ieškos būdų pigesnėms prekėms įsigyti ir sau asmeniškai sutaupyti, užuot domėtis jūsų interesais. Tokiu atveju privalote tiksliai žinoti ko norite. Sėkmingų žmonių gyvenimas į save pritraukiamas ne jiems pavydint, o pripažįstant ir gerbiant jų sėkmę bei pastangas. Rodomas aktyvesnis bendravimas su įtakingais ir turtingais žmonėmis, tuo tarpu kitus nustumiant į šalį. Tingėjimas būtų rimtas jūsų stabdis. Nežioplinėkite, aplaidumas gali iššaukti jūsų tvirtumo stoką, dėl kurios turėsite problemų darbo srityje. Mintys klajos po praeitį. Nostalgiški prabėgusių dienų prisiminimai, viduje iš naujo vėl patiriate išgyvenimus. Gėlės, dovanos, apsilankymai po senai nelankytas vietas, daugiausia vaikystės draugų susitikimai. Aplamai rekomenduojama praleisti laiko su vaikais ar vietovėse, kuomet patys buvote vaikai. Jūsų laukia nauja ar seniai matyta erdvė.Saugokite ją nuo blogų emocijų, tačiau drąsiai dalinkitės ir pasidžiaukite ja su kitais.
Žuvys (02.20-03.20)
Problema kylanti, kada kyla noras dalintis, tačiau išteklių trūksta. Net jeigu šis dosnumas reikalingas ir jums, rodomos kliūtys jas gaunant. Taip gyvenimas ruošiasi jus šiek tiek išbandyti. Iliuzijos keliančios pavydą. Visa tai labai laikina. Šiuo atveju ko nežinote, atspėti negalite. Sekantis laikotarpis paryškins jūsų pasitikėjimą savimi, kandų protą, atvirumą, audringumą, išmintį, galingą intelektą tačiau kartais netaktišką ir šiurkštų. Analizuokite situacijas prasiplėšdami pro jausmų debesis ir miglas. Apšvieskite savo gyvenimą. Apmąstykite padėtį, interpretuokite ir aiškinkite mintį taip, kaip kiti interpretuoja sapnus, ir darykite praktines išvadas. Kaip patarimas širdies reikaluose vengti santykius aštrinti. Jumyse dabar dviguba energija.

Dienos TAROT korta:
15.jpg