Savaitės horoskopas

2015-05-18 iki 2015-05-28

Avinas (03.21-04.20)
Vietoj patogaus gyvenimo gali tekti susidurti su visiškai nepatogia vienatve. Netgi finansinis saugumas turi savo kainą. Jei jūsų materiali padėtis būdama gera nepatenkina poreikių, pagalvokite, ar ji jums reikalinga šiuose namuose? Ne visi ateities projektai baigiasi jų įvykdymu. Kai kurie, tiesiog nuo pat pradžių būna tušti. Kalbai eina apie namus, kuriuose jaučiatės įkalinti, nors turėtu būti kitaip. Sunkiai matysis kai kurių kainų prasmė, tačiau tai tik dėl konservatyvumo. Laikai keičiasi, o jūs į juos norite reaguoti taip, kaip jie būtų likę anokie. Jei kažkas dar nėra sulūžę, tai priežiūros anot jūsų šiuo metu ir nereikia. Didėjanti trauka į riziką, lošimus. Vargiai galėsite patekti į trokštamas aukštumas, jei jūsų sėkmės kaina bus kitų žmonių visiškas vargas. Tai daugiau tironijos, nei dangaus rūmų statybos.
Jautis (04.21-05.22)
Mažai vilčių, jog argumentų kovoje tapsite laimėtojais. Laikykitės ne prieštaraujančios, o nervų nekeliančios pozicijos. Jei ryšitės aršiai grumtis, tai viskas ko pasieksite, besitęsianti įtampa ir kova. Dažniausiai tai visų pusių pralaimėjimo ženklas, net jeigu ir yra laimėtojas, jis to nejaučia. Jis tiesiog toliau grumiasi o tai neduoda pasitenkinimo. Nepasiduokite destruktyviam žavesiui. Situacija dalinasi į du frontus ir jūs patys greitai pamatysite ar sugebėsite atsistoti laimėtojų pusėje. Kuomet tikitės skausmo pabaigos, tokiu metu jis tik paaštrėja. Norite pasirinkti pernelyg sunkų kelią ar būdą. Oponentai išsitraukia peilius ir duria iš nugaros. Šią savaitę galimi pažeminimai ir bendravimo problemos, kurioms atrodo galo nėra. Net jei jau ir atrodo priėjote pabaigą, tai vis tiek tęsiasi. Su jumis gali elgtis nuoširdžiau ir gražiau vien tik tam, kad įvestų į dar klampesnę ir bjauresnę padėti. Verta atsiriboti nuo skausmą keliančių žmonių. Tai taipogi laikas, kada galite šiuos sunkumus pašalinti. Būtina puoselėti ir reikšti savo autoritetą, norint jį pakelti iš sunkios padėties. Darykite tai nuoširdžiai, tačiau atminkite kad nieko amžino nėra.
Dvyniai (05.23-06.21)
Emocinei tuštybei užvaldžius, gali pasirodyti, jog pasaulis aplink jus jau sukurtas, pasiektas ir nebėra ką į jį įdėti naujo. Iš dalies tai gerai. Atsiranda galimybė tiesiog džiaugtis ir būti laimingam vien dėl to, kas tave supa, tačiau ateities projektam ir kūrybiniams planams, plėtrai ir augimui sudėtingesnis metas. Laukia naujos instrukcijos. Atsiverkite naujovėms ir būkite imlūs teigiamoms idėjoms. Emocinei tuštybei užvaldžius, gali pasirodyti, jog pasaulis aplink jus jau sukurtas, pasiektas ir nebėra ką į jį įdėti naujo. Iš dalies tai gerai. Atsiranda galimybė tiesiog džiaugtis ir būti laimingam vien dėl to, kas tave supa, tačiau ateities projektam ir kūrybiniams planams, plėtrai ir augimui sudėtingesnis metas. Laukia naujos instrukcijos. Atsiverkite naujovėms ir būkite imlūs teigiamoms idėjoms.
Vėžys (06.22-07.22)
Krentanti intuicija, pasąmoningi gabumai tiesiog šiuo metu sunkiai veikia. Venkite medikamentų, alkoholio, emocijų perdozavimo. Tai harmonijos nestabilumas iššaukia vidinius konfliktus. Ypač suaktyvėjusi nuotaikų kaita, reikia atstatyti emocinį išsekimą. Daugiausia reikalai susieti su verslo užtrukimais, planuoti grafikai turi keistis. Savo veiklą turėsite derinti pagal naujai susiklostančias situacijas, jauskite kuo mažiau nusivylimo. Išsamiau pažvelgus į šią jūsų savaitę tai problemų pabaigos etapas. Tiksliai apibrėžti procesą būtų pakankamai netikslu, reikalingas jūsų įžvalgumas. Nepalanki padėtis nuo jūsų traukiasi, tačiau kartais sunkus darbas ir triūsas neatsiperka. Kuo sunkiau tenka dirbti tuo rezultatai prastesni. Nepersistenkite.
Liūtas (07.23-08.22)
Esate ugningi, tačiau šia ugnį reikėtų naudoti konstruktyviems tikslams. Ypatingai saugokite savo santykius, mat pratrūkę galite smarkiai įskaudinti mylimuosius. Šis laikas pasakoja apie pratrūkusius artimuosius, lyk kažkoks sužvėrėjimas stengtųsi valdyti vidinę padėtį. Tai galite būti tiek jūs, tiek ir šalia esantys. Kažkokios srities paaugliški išsireiškimai ar temperamentas. Bereikalingas rūpestis. Truputi apstojantis nuo įtampos ir reikalų laikas. Sustoja ir geri ir blogi dalykai, kažkur pradingsta fantazija ir gyvenimui trūksta vaikiško naivumo. Noras slėptis šešėlyje nuo viešumos. Palaistykite senai užmirštus augalus. Rodomas reikalingas ryšys su saule, jos įtaka jūsų nuotaikai, pažaiskite su ja ir jos daromomis gėrybėmis.
Mergelė (08.23-09.22)
Patogus metas ištrūkti iš jus varžančių grandinių. Jei jautėte vergovę, dabar jūs nuo jos bėgate. Jūsų tikslas ryšiai su žmonėmis ir jų palaikymas. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms, ypač blogiui ir neapykantai. Santykiai su priešinga lytimi išsivaduoja nuo prieš tai slėgusių pančių. Pavojus jau praeina, mąstysena keičiasi. Kažkas vis negali išsispręsti? Atidžiai stebėkite savo charakterio veiksmus, galite tapti nepastovūs, neteisingi ar įtūžę. Objektyvus mąstymas visada sugražina balansą. Stebėkite visus argumentus iš abiejų pusių, galėdami prisiimti atsakomybę už savo veiksmus sukursite harmoningesnę bei sąžiningesnę darbo ir namų aplinką. Ne tik pavienių žmonių veiksmai, bet ir visa jus supanti sistema šiek tiek išsiderino ir sprendimai priimami šališki.
Svarstyklės (09.23-10.22)
Keletas naujų problemų gali kilti vien dėl to, kad nepakankamai gerai dairotės, kas aplinkui jus. Tokiu būdu jūsų žinios tampa tik paviršutiniškos. Moterims keblumai bendradarbiaujant su kolegėmis, na o vyrams gali pritrūkti švelnumo bei rūpestingumo. Nesugebėsite atsispirti aistrai, bei tokiems stipriems moralumo potraukiams kaip azartas. Visuomenė išvysta jūsų pasąmoningą mąstymą, atsiveria „langas“ ir jūs norite atsiverti. Spinduliuojate aristokratiškumu. Nors ir darbe bei kūryboje galite jaustis kiek vidutiniški, tačiau tai puikus užtikrintos sėkmės simbolis. Esate meistriški ir atkakliai judate tikslo link. Galbūt kiek smulkmeniški, tačiau visi trūkumai bendradarbiaujant lengvai pastebimi ir pašalinami, ko pasėkoje profesionalumas tik auga. Norint pasiekti veiksnią strategiją aplinkinių nuomonė šiuo atveju yra svarbi.
Skorpionas (10.23-11.22)
Momentas, kada priėjote turtų kaupimo pradžios etapą. Susikūrėte sąlygas pradėti ar plėsti pinigų ar derliaus augimą. Neleiskite sunkumams jūsų nugalėti. Pradedate iš naujo pažinti pasauli ir žavėtis juo, tai koks su jumis yra pasaulis tiesiogiai atspindi iš tai kaip jūs elgiatės su juo. Jūsų stiprioji pusė slypi valdyme, realistiškai matote siekius. Chaotiškoje aplinkoje įnešite stabilumo. Esate ramstis komandoje. Momentas, kada priėjote turtų kaupimo pradžios etapą. Susikūrėte sąlygas pradėti ar plėsti pinigų ar derliaus augimą. Neleiskite sunkumams jūsų nugalėti. Pradedate iš naujo pažinti pasauli ir žavėtis juo, tai koks su jumis yra pasaulis tiesiogiai atspindi iš tai kaip jūs elgiatės su juo. Jūsų stiprioji pusė slypi valdyme, realistiškai matote siekius. Chaotiškoje aplinkoje įnešite stabilumo. Esate ramstis komandoje.
Šaulys (11.23-12.21)
Atsiveria nauja perspektyva, tai padės atitrūkti nuo problemų, pagaliau keliaujate į geresnį laikotarpį. Tai iš tiesų svarbaus žingsnio metas, o praeities liūdesys tėra praeities ir suteikti jam pervertintos reikšmės svarbą šiandienai - visiškai nebenaudinga. Reisas ar kelionė, kuri atnaujina jūsų nuotaiką, nuspalvina buitį, įkvėpia protą. Savo sprendimo teisę laikykite savo rankose. Neperleiskite jo kitiems. Kartais pasiekimai ir atradimai iššaukia kitų žmonių pavydą, tad iškyla grėsmė paslapčių saugumui, atsiranda žmonių norinčių perimti jūsų įgytas žinias. Pasiruoškite veiksmui, teks naudoti išmintį paremtą patirtimi. Jūsų varikliukas - jaunatviškos idėjos ir protinis taiklumas. Sugebėsite žvitriai mąstyti ir prireikus kontroliuoti ar prižiūrėti kitų veiksmus.
Ožiaragis (12.22-01.20)
Mintys klajos po praeitį. Nostalgiški prabėgusių dienų prisiminimai, viduje iš naujo vėl patiriate išgyvenimus. Gėlės, dovanos, apsilankymai po senai nelankytas vietas, daugiausia vaikystės draugų susitikimai. Aplamai rekomenduojama praleisti laiko su vaikais ar vietovėse, kuomet patys buvote vaikai. Jūsų laukia nauja ar seniai matyta erdvė.Saugokite ją nuo blogų emocijų, tačiau drąsiai dalinkitės ir pasidžiaukite ja su kitais. Netikėtai išlindus naujienoms pasistenkite į jas reaguoti neperdėtai jautriai ar emocingai. Sulaukę romantiškos atmosferos veikite pagal savo intuiciją. Prireikus sugebėkite atleisti. Pavojus tyko ten, kur vidus nori pasielgti lengvabūdiškai. Mažas suktybes naudokite publikai žavėti, tačiau ne rimtiems reikalams atlikti. Galimybė susilieti emociškai su studijuojamais dalykais. Suprasti juos iš pagrindų.
Vandenis (01.21-02.19)
Naujas startas, tikėkite savo gabumais. Žinote puikų kelią pirmyn, tad veikite įkvėpimo idėjų vedami ir nesunkiai prieisite prie problemų sprendimo. Gali ne kartą tekti patirti įspūdingo jaudulio pojūtį. Geros jėgos sups dirbančius versle. Materialūs klausimai taip pat nekels rūpesčių. Vienintelė kliūtis gali būti sunkaus darbo apkrova, tokiu atveju veikite ryžtingai ir drąsiai. Meilėje reikalinga seksualinė iniciatyva iš jūsų pusės. Kūrybinės pradžios laikas. Resursai jums pasiekiami, troškimai realūs. Visa tai liejasi į didingą jėga, kuri pasiruošusi įgyvendinti svajones. Kalba eina apie tvirtėjančią valią statyboms. Svarbios žmonių nešamos naujienos. Jus lydi viltys ir kitų žmonių tikėjimas. Laikykitės išdidumo neperdėdami ir tikėkitės rezultatų, kurie atspindės nuopelnus. Patekę į dėmesio centrą, patenkinsite savo poreikį primauti. Jei likimas leidžia pasijusti pranašesniu už kitus, įsiliekite į tai tokiu būdu, kuris leistų jums pripažinti ir matyti tiesą, neužmiegant ant laurų. Privalu atiduoti pagarbą ir išreikšti džiaugsmą visiems, kurie dėl jūsų stengiasi.
Žuvys (02.20-03.20)
Jums suteikiami patarimai kurių derėtų paklausyti. Būtina sutarti su valdžia. Ji šiuo metu jus daugiausia įtakos. Žinoma galite rizikuoti remiantis vien savo nuovokumu, jis pakankamai aštrus. Esate šeimos žmogus ir jums gali tekti patirti išbandymų. Ko gero neatsispirsite priimti jums skirtas užduotis, iššūkius ir būtinumus. Dėl to, kas jūsų širdžiai rūpi, eisite net ir per ugnį. Tad darykite tai kuo nuoširdžiau. Pasitikėkite savimi, esate kūrėjas ir žiūrite tinkama linkme. Truputėlį susimastykite. Tai kas jus akinamai žavi gali būti ne tas pats kur link einate. Vaizduojami talentai kūryboje ir mene, ten kur reikalingas ryšys su pasąmone, siekiai taipogi aukšti. Būtinai turite susitaikyti, kad tik kažką atidavę ir praradę gausite šios sferos pranašumo, ir tai pradžia jums leis kapstytis tik ant nulio. Jei stengsitės užmerkti akis ir nematyti jokios realiosios pusės, problemų lavina ir sunkūs išbandymai grius ant jūsų galvos. Iš kitos pusės tai taipogi puikus metas sulaukti įkvėpimo, kenčiantys apsidairykite ir išvysite šviesą tunelio gale. Malonūs įvykiai jus veda meilės link.

Dienos TAROT korta:
24.jpg